Razprodaje v trstu

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

20. avg 2007 11:34

Anamarija ima prav.....cunje in čevlje se še vedno izplača kupovati v Italiji, predvsem pa čevlje ! V Italiji npr. dobiš za isto ceno kot pri nas veliko boljše čevlje, cele usnjene in ne skajaste pa še dražje kot npr. v Ljubljani ali kje drugje....ne vem kaj bi se moglo zgodit, da bi čevlje kupila pri nas. Kmalu pa bomo verjetno tudi po hrano ponovno hodili v Italijo......pralni praški so že sedaj na pol cenejši tam. Andreia

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

20. avg 2007 11:44

@ mamamia: kje pa je ta Arizona ?

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

20. avg 2007 11:50

Meni pa hrana v Italiji niti približno ni bila cenejša kot pri nas. Verjetno odvisno kam hodiš kupovat, Spar je dražji, sem bila nekaj časa v Italiji pa vem. Za diskonte pa vem, da imajo cenejše stvari, pri nas je pa isto. Jelenckova

a1  

član od: 26.6.2007

sporočila: 123

20. avg 2007 12:12

Doban, Arizona je v Bosni. Čeprav je bila moja kolegica tam 14 dni nazaj in nimajo čisto nič... Sam kič... Pa tudi cene niso več tako nizke kot včasih.. LP;) a1

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

20. avg 2007 12:25

Glede Arizone pa moje izkušnje - za novo leto smo bili tam. Kupljeni tekstil se je izkazal za čisto OK, (bili smo malo zbirčni glede kvalitie), obutev - športni copati pa poraz. Na sinovih adidaskah je bila sredi marca dobesedno luknja v podplatu od izrabljenosti, v hčerinih Nike copatih pa si imel občutek, da imaš nogo na neki mreži. lp, Robida

marjetazupancic  

član od: 6.6.2007

sporočila: 19

15. nov 2007 17:54

ojla,ne oglašam se prav pogosto,ampak bi pa podala eno mnenje.v trst me pred leti nihče nebi spravil.sem pa skalkulirala,da če greš na izlet,po trgovincah katerekoli v trstu ,v mirello, v eurospina se nakupi isplačajo.čas ,ki ga potrošiš je manjši,kot če greš na primer vleklerka in še ne dobiš kar želiš,edino za bencin potrošiš malo več.ko gremo nabavimo toliko,da je za nekaj časa mir,kar pogum in lep dan vam želim-nakupovalni.l.p. marjetazupancic

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

15. nov 2007 21:17

anamarija, ali bi lahko še meni prosim poslala kje kupuješ oblačila v trstu, ker se namreč tudi saami sedaj odpravljamo trst. brkn83

andreja_  

član od: 6.11.2007

sporočila: 19

15. nov 2007 22:02

no še moje mnenje... sem tudi tik ob meji z Italijo (3 km). včasih (ko so imeli še lire) smo hodili redno k sosedom... tam smo kupovali vse; živila, obutev, obleke, sadike, kozmetiko, celo v lekarno smo hodili po kake stvari... odkar pa je prišel evro se je situacija obrnila. v soboto in nedeljo dopoldan so naše trgovine in bencinske polne italijanskih prebivalcev. zgodi se, da police dobesedno izpranijo, na blagajni pa čakaš tudi do pol ure v "špici"... včasih se ob sobotah odpravim v italijo malo pokukat med obleke... ne rečem, lepe stvari, pa nevidene v ljubljani... ko pa pogledam ceno, samo zavijem z očmi in lepo odložim nazaj na polico... to se mi vedno dogaja, pa seveda v slabo voljo spravi... in si rečem "bom raje do BTCja skočila kako popoldne med tednom"... in res se pri nas dobi isto robo za manj denarja. seveda je potrebno gledat v isti kakovostni kategoriji... andreja_

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

15. nov 2007 22:24

Andreja_ se v vsem popolnoma strinjam s tabo, ker tudi sama živim tik ob italijanski meji. Ob petkih popoldan, sobotah in nedeljah dopoldne me zadnje čase, kar groza, če moram iti v trgovino z živili, ker povsod mrgoli italijanskih kupcev, ki s polnimi vozički ustvarjajo veliko gužvo na blagajnah in že prej na samih parkiriščih pred trgovinami. Tako, da sem začela že zavestno velike nakupe, ki sem jih prej opravila med vikendom, opravljati med tednom, ko se da v trgovinah še da normalno "dihat" in ne porabim še dodatne pol ure za iskanje parkirnega mesta in čakanja pred blagajno. Če so še sami Italijani "prokužili", da se jim spet splača hoditi k nam tudi v trgovine, ne več le v gostilne, res ne razumem tistih, ki so mnenja, da so v Italiji ugodnejši nakupi enakih oz. vsaj kakovostno primerljivih izdelkov??? Tukaj govorim od obutve, obleke, tehničnih aparatov... Se motim? Mijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti