Nega čevljev

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

tema odprta - 8. jan 2007 9:27 | ogledi: 1.811 | odgovori: 3

Kako in koliko pogosto negujete mestne usnjene čevlje – salonarje?

Kako naj negujem črne čevlje z okrasnimi belimi šivi, da bodo okrasni šivi še vedno čevljem v okras?

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

8. jan 2007 9:31

Jaz sem pred kratkim našla eno kremo v intersparu - imenuje se Casablanca. Tudi sama imam čevlje s svetlejšimi šivi. Je pa ta krema dokaj tekoča - bolj kot ostale. Je brezbarvna in v posodici, ki ima obliko kot npr. solea soft, samo da je malo večja. Zaenkrat sem z njo zadovoljna, upam, da ne bom kakšne napake našla v prihodnje. Tole kremo jaz nanesem kar z eno staro cunjo in spoliram. P.S.: Na njej pravzaprav piše, da je krema za usnje. Sporočilo je spremenil(a) Marna dne 08. jan 2007 09:32:30

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. jan 2007 10:19

Občasno jih namažem z nivea kremo, vtrem jo z vato ali bombažno krpo. Takole za vsak dan, da se svetijo, pa imam nekakšno gobico v plastični embalaži, fimre ne vem. Mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jan 2007 13:06

Čevlje, torbice, usnjene jakne - to jaz premažem z otroškim oljem. Čevlje vsak drugi dan, torbico enkrat na mesec, oblačila pa na začetku in koncu oblačilne sezone. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti