Pisana glazura za minjončke

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

tema odprta - 7. jan 2007 17:36 | ogledi: 2.830 | odgovori: 3

Spet imam vprašanje za vas.......

Zanima me kako bi se dalo narediti barvne glazure za razne minjončke in bombice......Rjava in bela barva ne predstavljata nikakršnega problema, saj bi uporabila čokoladno kuverturo.......ampak kaj ko sem na internetu našla čudovite minjončke turkizne pa oranžne in roza barve..in še in še .....in mi zdaj ne da miru.......

Predvidevam da bi to morala biti kakšna sladkorna glazura +dodatek barve ......ima katera kakšen receptek....... :).......aja pa še to.......marcipan ne pride v poštev ker ga nihče v žlahti ne mara......

Se opravičujem če sem vas spet "zagnjavila"....

vesna

Temo je spremenil(a) šjorca dne 07. jan 2007 18:05:34

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

7. jan 2007 17:47

Jaz bi poskusila s sladkorjem v prahu in limoninim sokom, zraven bi pa dala živilske barve. Lahko pa tudi obarvaš belo čokolado, ampak po mojem bodo barve bolj intenzivne s sladkorjem. Pa tudi tiste barve za krašenje tort v tubicah lahko kupiš, ampak so samo osnovne barve - rumena, zelena, rjava, rdeča in modra, če se ne motim. matilda

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. jan 2007 19:55

Šjorca, v Pekarni Vrhnika imajo barve kakršne koli želiš. So pa res v malo večjih stekleničkah. Lahko se zmeniš še s kakšno, ali pa poprosiš mojstra Goljata, če lahko on odstopi kakšno malenkost. Stekleničke moraš v tem primeru imeti s seboj. lp Vesna

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. jan 2007 1:39

šjorca, jaz bi te pa zagnjavila za linke teh minjončkov, če lahko! Glazura pa ja, sladkorna: sladkor + limonin sok + beljak po želji. Se super lepo barva in krasno obliva, dokler je topla, ko se ohladi, se pa strdi in lepo prekrije. Veliko uspeha! Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti