Igrače

tema je zaklenjena

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

10. jan 2007 9:08

runo 01 hvala za plišaste igračke sem jih prejela. klavdijaF Sporočilo je spremenil(a) klavdijaF dne 10. jan 2007 09:43:33

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

11. jan 2007 8:47

Čisto nič se nisem zlagala glede tega oglasa in prosila sem samo za pomoč. Ne pa za kritike in pripombe. In kaj sem vam naredila, da me v forumu recepti iz kuharskih tečajev, samo kritizirate in napadate na razne načine. Če mi hočete pomagati mi pomagajte drugače pa ni treba nič. Samo tisti, ki bodo meni pomagal mu bom tudi jaz po svojih močeh priskočila na pomoč. Se pa ne mislim z nobenim prepirati, ker je čisto brez veze. klavdijaF

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

11. jan 2007 9:25

Do sedaj mi je bila ponujena samo ena pomoč od runo 01. Upam ,da mi bojo nekateri, ki so mi obljubili pomoč na zs tu poslali določene stavariin še enkrat hvala tistim, ki ste mi postili sporočilo na zs glede pomoči igrač in pa oblačil in glede obutve in itd... vse to bo za mojega sina prišlo prav hvala vam še enkrat in s sinom pričakujeva vaše pošiljke. klavdijaF

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

11. jan 2007 10:25

Nikomur ne želim, da bi bil v takšni situaciji kot smo mi. Brez dela in pomankanja oblačil, obutve, hrane in igrač pa se kaj bi lahko naštela. klavdijaF

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

11. jan 2007 12:53

KlavdijaF, očitno imaš samo časa preveč, da si kar naprej na internetu. In glede na to, da ti je samo runo01 pomagala, očitno ostalih nisi prepričala. Pa prosim ne piši mi na ZS, ker vedi, da bom posredovala vse na forum. Ne delaj se norca iz ljudi, malo bolj spoštljivo se obnašaj in raje primi za kakšno delo! jasna

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

11. jan 2007 13:02

Veš, Jasna1, če nimaš službe, ti včasih tudi čas ostaja - NA ŽALOST. In pa prosim ne piši v imenu ostalih. Lep pozdrav matilda

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

11. jan 2007 13:16

Joj, matilda, oprosti, sploh ni bilo tako mišljeno! Malo sem nakurjena, ker sem prebrala vsa sporočila klavdijeF, tudi tista, ki jih je kasneje izbrisala... Iz njih seva nesramnost, zadirčnost, nesodelovanje. In to mi ni všeč. In kar naprej se zapleta - najprej da otrok nima nobenega plišastega medvedka razen enega 33 let starega, že v naslednjem stavku pa, da jih zbira. Pa še veliko drugih absurdov. Pa žalitve na ZS. Sama sem bila vzgojena tako, da sem že kot najstnica sama skrbela zase in svoj zaslužek. In sem si vedno znala najti delo... In še zdaj razmišljam tako - dokler imam dve zdravi roki, ne bom prikrajšana ne jaz ne moji otroci. Včasih je treba samo malo volje. No, pa sem se izkašljala... Tako je moje mnenje in mislim da ga ni človeka, ki bi me prepričal o nasprotnem... jasna

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

11. jan 2007 13:18

Prav žalostijo me komentari nekaterih na tem forumu,če bi se tudi vi znašli v podobni situaciji bi drugače govorili.Tudi jaz sem to probala zato verjamite ni lahko,Če hočeš pomagaj čene pusti ljudi pri miru. runo01

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

11. jan 2007 13:26

jasna1 je napisal/a:
Sama sem bila vzgojena tako, da sem že kot najstnica sama skrbela zase in svoj zaslužek. In sem si vedno znala najti delo... In še zdaj razmišljam tako - dokler imam dve zdravi roki, ne bom prikrajšana ne jaz ne moji otroci. Včasih je treba samo malo volje. jasna
Čestitam, se strinjam s tabo, me veseli, da še kdo tako misli. Mogoče bi bil kakšen socialni primer manj. Ampak vseeno jaz ne bi sodila KlavdijiF, ker vemo iz tukaj napisanega premalo o njej. Sicer se nisem poglobila kaj je napisala prej, ampak mogoče ni ravno mojstrica v izbiranju besed. Mislim, da bi se mogli bolj slednjih bati. matilda

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

11. jan 2007 15:15

psiholoski profil Klavdije razumem.... situacija v kateri se je znasla ne po svoji krivdi, nemoc.... , krivica, birokracija, socijalna politika intd,vse to provocira tudi v njej dolocen tip agresivnosti, besa... zajedljivosti.... (se oproscam za svoja opazanja....), torej, klavdija ce mislis, da bi ti jaz kakorkoli pomagala z tega konca tudi z igracami(ceprav mislim, da se ti je le-teh dovolj nabralo..), ali kako drugace sem ti na voljo.... vse dobro Tebi.... laurapazzini

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti