Zabaviščni parki!

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

5. mar 2008 10:08

Čez teden ne moremo, ker smo vezani na avionski prevoz, tako da bomo v D. na soboto. Hvala vsem za odgovore. ann

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

5. mar 2008 11:30

no sporočim v petek kako je bilo in če se je kaj spremenilo, pakakoceno itd...... plopsa

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

31. mar 2008 13:10

Evo, vrnili smo se iz Pariza. Vsekakor bomo še morali tja, ker smo v teh treh dneh komajda začutili utrip tega lepega mesta. Celo sami smo se vozili z metrojem (mestna podzemna) in z RER (primestna železnica-pelje nadzemno) srečno prispeli v Disneyland. Gužva je v D še večja kot v Gardalandu, po moje pa je ta park precej manjši od Gardalanda. Meni osebno je G dosti večji, pa še izbiraš si lahko, da greš med tednom. Torej v Pariz bomo še šli, vendar rajši kasneje, recimo maja, v Disney pa ne. Pa tudi sedaj, ko se že znamo sami vozit in orientirat, bomo rajši v lastni režiji hodili po mestu, se mi zdi da imaš več od tega, kot da stalno letaš za vodičem in vseskozi paziš, da se ne izgubiš. ann

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

31. mar 2008 14:29

Ojla! V Lignanu (Italija) je Gulliverlandia. Ni sicer tako velik zabaviščni park kot Gardaland, je pa zelo lušno, primerno tudi za manjše otroke in ni tako drago. V istem sklopu imajo tudi manjši cirkus s klovni in akrobati, pa tudi tjulni izvajajo svojo točko nekajkrat dnevno. V bližini pa je vodni zabaviščni park Acquasplash in zelo lep živalski vrt. Nam je bilo zelo všeč. leny

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

31. mar 2008 15:50

Aqualandija v Italiji v poletnih mesecih tudi ni slabo. Engie

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

31. mar 2008 15:51

leny kako daleč pa je to? me mika da bi peljala krščenca pa me zanima kaj več. nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti