Živalski vrt!

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

9. avg 2008 20:44

Pozdravljene, za vse iz LJ bi prosila za informacijo, s katero trolo se gre v ZOO? Na njihovi spletni strani piše trola št. 14, ko pa gledam zemljevid prog LPP pa 14 tam ne gre? Šli bi z bavarskega dvora ali pa iz železniške postaje. Kaj pa taksi? Je to predrago? Hvala in lp ! patty

dorothy  

član od: 12.3.2006

sporočila: 44

9. avg 2008 20:52

23, ne morete je zgrešit, saj so na njej slike živali. Vozni red je tu: http://www.jh-lj.si/upload/lpp/MPP/Linija23 Glede taksija pa ne vem, mislim pa da je občutno dražje kot trola ;) Lep dan v Zooju želim :) dorothy

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

9. avg 2008 21:14

dorothy najlepša hvala..vidim tale urnik za 23 in mi prav nič ne ustreza, ker vlak ima pa svoj urnik:) Vidim pa, da 14 nisem našla pi ZOO-u, ker se del poti opravi peš...pa sem zopet v temi:) Mi lahko kdo omaga razvozlati tole s trolo št. 14...kje dol in koliko peš..ne b želela otrok zmučiti še predno se dan začne. hvala!! patty

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. avg 2008 21:29

Patty, približno 1 km je peš...od postaje MPP, ki se imenuje Jamnikarjeva. Greš po ulici (mimo Biotehniške fakultete), do Glinščice, prečiš jo čez most, zaviješ levo in greš ob njej, nato malo desno čez travnik do ZOO. Če mene vprašaš, je s postaje do tja bolje vzeti taxi, ker res dvomim, da boš sama. Če boš z otroki, jih bo že pot do tja utrudila, kaj šele potem vsa pot v ZOO in še nazaj. Taxi ne bi smel biti dražji kot 4 žetoni MPP, saj najbrž ni več kot 6 km  (če je sploh toliko) s postaje do ZOO. Lahko splaniraš tako, da greste v eno smer s taxijem, v drugo z busom. Boste imeli popoln izlet: vlak, bus, taxi, ZOO....

Še cenik taxija: http://www.taxi-ljubljana.si/storitve.htm

Vsekakor pa ti priporočam, da za obisk (s potjo) ZOO namenite ves dan. Malica v nahrbtniku, pa kaj pijače. V ZOO so tudi igrala, klopce, bife,...sence je dovolj...čas bo še prehitro minil. Pa ne pozabi: ob ponedeljkih je vrt zaprt!

rimljanka - zasebno mnenje

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

9. avg 2008 21:48

Hvala, prav tako bomo naredili! patty

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. avg 2008 21:51

Uživajte, patty!

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

9. avg 2008 22:08

Jaz ogled ZOO Zagreb priporočam,smo bli z otroci že trikrat,je blizu in je kar nekaj za pogledat. Bli pa smo vedno za prvi maj ko imajo praznovanje tega praznika in orm rečt da je čudovito vzdušje,pa še vstopnina ni visoka. balea

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

11. avg 2008 8:10

No naš izlet v ZOO je zaključen, bilo je super...res je Zagreb je lepši, a tudi ta v LJ je super, ogromno živali, igral,itd....ker smo prišli z vlakom, smo se do zoo peljali s taxijem v obe smeri. 11 € do tam in 5 € za nazaj...ni drago, sploh to za nazaj:) Taksist nas je opozoril da tisti taksiji, ki že čakajo npr. na železniški postaji krojijo svoj cenik, žal smo izvedeli prepozno. Ne vem sicer kolikšne so cene za LPP, a meni ni bilo drago, pa še otroci so uživali, na koncu so predlagali, da bi se celo domov peljali s taksijem, vlak več ni bil zanimiv:) Hvala za vse nasvete...naslednjič pa v Zg. lp! patty Sporočilo je spremenil(a) patty dne 11. avg 2008 08:24:36

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. okt 2012 10:13

Ne bi. Ko smo videli divje mačke v tistih kletkah velikosti malo večje garsonjere, brez koščka sence...

Že tako imam predsodke otem, kot še bolj o cirkusih. Naj nudijo živalim vsaj tisto malo svobode in kvalitete življenja, če pa finančne možnosti tega ne dopuščajo pa naj zaprejo vse skupaj. Igrala za otroke, kjer je edino gneča, sem prepričan da so stala veliko več, kot bi preureditev kletk za muce. 

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti