Silvestrovanje

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

tema odprta - 5. jan 2007 10:59 | ogledi: 2.488 | odgovori: 21

V anketi sem glasovala, da sem bila s silvestrovanjem zelo zadovoljna. Silvestrovali smo v apartmaju gospe Erike Sabotin, ki se imenuje Kočova iža, v Lončarovcih. Prečudovito, neokrnjeno okolje, prijazni ljudje in cel kup stvari za videt. Priporočam. Tudi poleti, primerno za dolge sprehode in kolesarjenje. Kje ste bili pa ostali zadovoljni na silvestrovanju? Mogoče se porodi kakšna zanimiva ideja za naslednje leto.

Lp

Dolores

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. jan 2007 11:08

Mi pa smo silvestrovali doma in je bilo kot vsak dan, nič kaj posebnega. Dolores,saj drugo leto pa gremo na Snežnik... lp Anamarija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. jan 2007 11:18

Uh, pri nas je bilo pa zabavno kot že dolgo ne...Enkrat za spremembo nismo pripravljali silvestrovanja za 25 ljudi, ampak smo bili pri nas doma - midva z možem, njegova sestra z možem in še dva prijatelja. Moj mož je driskal in kozlal ko vidra že vso nedeljo in je, namesto sedenja z nami pri mizi, pretežno ležal, tisto malo,kar je hodil, pa nam je kaj prinesel na mizo. Nazdravil je s kozarcem vode in sekundo kasneje že objemal školjko... Prijatelj, ki je prišel kar tako, je bil že malo nasekan in je ob pol enajstih zaspal v gornjem nadstropju, svakinja je bila malo jezna na moža in utrujena od kdo ve česa, in je tudi zaspala okoli enajstih, tako da smo pri mizi, pogrnjeni za deset, sedeli trije...Ampak nihče ni bil slabe volje, klepetali smo, po malem jedli, kar smo si pripravili - po sistemu vsak nekaj, opolnoči je nečak pripravil krasen ognjemet (zaspance smo seveda zbudili in svakinja je v pižami, halji in zimski bundi čez vse to nazdravljala po cesti...)... smejali smo se na lasten račun, da take zabave pa že dolgo ne...in ob dveh, pol treh ugotavljali, da včasih prav dobro dene malo oddiha v tem stilu....vam rečem, tako silvestrovo si vsaj zapomniš...skratka, originalno in neponovljivo... Mamamia mamamia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

5. jan 2007 12:05

Silvestrovali smo na Glavnem trgu (Maribor), letos prvič, in nam je bilo všeč, takole na prostem. Na začetku so me motile petarde, potem sem pa že menda oglušela in je bilo super. Zabavala nas je Nuša Derenda, vsaka ji čast, pa Alfi Nipič in seveda gospod novo izvoljeni župan Kangler, policajev je bilo kot Rusov, stojnic ogromno, nismo bili ne lačni, ne žejni, plesali smo, kolikor nam je bila volja, poznanih ljudi malo morje, skratka, luštno. Po ognjemetu smo še obiskali snahino družino, jedli, pili, se veselili, do jutra pa potem nadaljevali silvestrovanje doma, seveda pri polni (prepolni) mizi. Za čudo, smo bili že vsi pred dvanajsto uro na 1.1. budni, ha,ha. Skratka, tudi takšno silvestrovanje je lepo, če imaš dobro družbo in sam nisi preveč zahteven in "zategnjen"! galja

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

5. jan 2007 13:58

Seveda, Galja, dobra volja je najbolja. Lp Dolores

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

5. jan 2007 14:01

Moje silvestrovanje ni bilo kaj ekstra, v sng sem delala od 15. do 21.ure, ob 21.30 sem prišla komaj h kolegom, kjer so ga oni že od 19. ure "srali". Saj ni bilo slabo, hočem reči le, da sta kakšna zabava in dan tekom leta dosti boljša kot pa ta silvestrska, od katere vsi (pre)več pričakujejo. Tamči

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

5. jan 2007 16:01

Moje silvestrovanje pa se je končalo pol ure pred polnočjo in sicer z vratolomnim padcem po stopnicah, zvinom gležnja in natrganimi vezmi. Žalostno je bilo pa to, da vsega skupaj nisem spila niti celega kozarčka vina. Kaj hočeš, se zgodi. Važno je da se noga zdaj celi. Pa lep pozdrav in srečno. menci

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. jan 2007 17:18

Menci moja, ni ga hujšega kot trezen pasti po stopnicah, kaj? Če nekaj spiješ, vsaj veš zakaj, tako pa....Pa saj ne zameriš, če se malo hecam? Mamamia mamamia

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

6. jan 2007 22:20

Mamamia, nč ne zamerim. Če bi ga več, bi bila pa mogoče bolj gumijasta in bi jo odnesla brez poškodb. Al pa še bolje - ne bi se pri hoji po stopnicah igrala z mobitelom. Če pa na koncu iz poškodbe potegnem najboljše, sem se v službi izognila nadležni menjavi tolarjev v evre. Zdaj pa čakam sodelavke, da me bodo prišle dat iz kože.(dobr da imam za obrambo bergle) lp menci

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

6. jan 2007 23:06

Menci in mamamia LP! fakin712

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

7. jan 2007 10:20

Zaradi preobilice dela sploh nisem vedela, da so prazniki. Ves čas sem delala. Na Silvestrovo sva šla k mami na večerjo, nato z bratom in njegovo ženo k maši v eno majhno cerkvico, v kateri je maša 3x letno. Domačini so nas po maši lepo postregli. Nato smo šli na liter ali dva kuhanega vina v bližnjo kočo, ki je po imenu planinska, vendar se do nje pride z avtom. Tam je bilo zelo veselo, večino ljudi smo poznali. Ker sem bila za šoferja, je naš "avtobus" odpeljal ob 1. Ob pol dveh sem bila v postelji in zjutraj sem se zdrava in spočita zbudila. In veselo na delo v novo leto. Aja, še to. Zadnji dan v letu sem bila malo utrujena (od dela sem itak utrujena že zadnjih nekaj mesesev) od veseljačenja in alkohola. Dobila sem nečakinjo Julijo in moj brat (že malo nakresan) ni mogel razumeti, da se zabave ne bom udeležila. pa sem se jo. In je bilo veselo, na trenutke divje. Aja, srečni očka je prvi zapustil prizorišče, vendar se nismo dali motiti. Šank je obratoval. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti