Ponovoletno darilo vsem obiskovalcem: tiskanje receptov

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 4. jan 2007 0:13 | ogledi: 8.035 | odgovori: 63

Vse obiskovalce kulinarika.net s ponosom obveščamo, da smo se trudili in trudili in trudili.... in... uspeli!

Od danes naprej lahko na vseh sodobnih brskalnikih natisnete recept kljub njihovim hroščem. ŠE VEČ! Od danes naprej lahko vsi obiskovalci natisnejo recepte in teme v forumih BREZ levega menija, kar povečuje preglednost. Od danes naprej imajo vsi obiskovalci možnost natisniti recepte in teme tako lepo, kot še nikoli doslej!

Naročniki Plus paketa pozor! Da se ne bi počutili prikrajšane, sva z mojstrom Bojanom naredila tretji način priprave za tisk. Tisk na A4 format papirja z modernim dizajnom nove kulinarike. S slikami ali brez, posebna možnost je natisniti glavno sliko ipd... Oba stara načina priprave za tisk smo pustili za tiste, ki jih uporabljajo za svojo zbirko, vendar ga v prihodnje NE BOMO PODPIRALI. Nova priprava za tisk pripravi tisk LEPŠE in bolj pregledno, kot če kliknete na TISKAJ, zato se vam jo še vedno splača uporabljati.

Torej na kratko: Vsi obiskovalci lahko natisnejo recepte na sledečih brskalnikih: Opera 8-9, Forefox 1-2, Internet Explorer 5.5-7. Naročniki plus paketa so dobili še tretjo možnost priprave za tisk, narejeno po sodobni Kulinarični Sloveniji.

Srečno in upam, da ste zadovoljni.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

4. jan 2007 2:33

samo nekaj: a varianta z vsemi slikami pa po novem ni možna (zoprna tečna babnica!!!) Dušanka

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

4. jan 2007 2:48

Tako kot vedno: Super ste!!!!!!!! YESSSSSSS Dusanka se vidi, da je bilo pozno. Pri pripravi za tisk te vprasa: Tiskanje slik? in ce odkljukas ti vse natiska. Saj ves, da so ti administratorji fejst in mislijo na vse Jerneja USA Sporočilo je spremenil(a) Jerneja USA dne 04. jan 2007 02:58:36

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

4. jan 2007 6:50

Jernej, jaz sem tudi navdušena nad novostmi, samo ...... nabaviti bom morala lupo, ne samo očala, če bom hotela delati po natisnjenem receptu (novost za pluskote). Na ekranu je vse o.k., na papirju pa zgleda kot kakšen plonk ceglc. jankica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jan 2007 7:19

jankica: potem imaš pa nekaj narobe nastavjen tiskalnik. Da nimaš izbrano pomanjšavo (nekateri brskalniki to omogočajo). Recept se sicer natisne na A4, lupa ni potrebna. dušanka: Lahko izbereš da natisne le prvo sliko, vse ostale slike ali pa oboje. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

4. jan 2007 10:57

Jernej, to si se pa dobro spomnil. Dober glas seže v deveto vas, če je natisnjen pa še dlje. Lp Dolores

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. jan 2007 11:16

jaz pa ne najdem kje piše - natisni recept. matilda

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jan 2007 11:22

Nikjer, samo natisneš ga ;-) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

4. jan 2007 11:59

Jernej, problem imam samo pri tiskanju za pluskote pri Mozzilli, v Explorerju mi pa printa z ogromnini fonti. Tiskanje po starem na A4 format je nespremenjeno (o.k.). jankica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jan 2007 12:02

Sem preskusil z Mozillo in IE in printa OK. Ne vem zakaj bi bili kaj drugačni fonti kot na zaslonu, saj je tisk prenos tega kar vidiš na papir, tukaj jaz nič ne vplivam, brskalnik sestavi. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jan 2007 12:03

jankica: A lahko prosim natisneš recept brez priprave za tisk in mi poveš, če je OK? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti