Nori december - končno konec

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

tema odprta - 3. jan 2007 20:01 | ogledi: 4.710 | odgovori: 126

Pozdravljeni po dolgem času!

Oh, lahko bi rekla, da sem vesela, ko je decembra končno konec, saj delam v ustanovi, kjer je decembra vse napeto kot štrumpantl. Skratka, sedaj lahko vsaj malo zadiham, je to tudi razlog, da me ni nič bilo blizu kulinariki, kar se je poznalo tudi v domačem loncu!!

Poleg vsega pa se vesela novica. Martinu se bo pridružil nov član. Imamo nekoliko problemčkov, zato mora mamica počivat in ne hodi v službo. Tudi kuhat ne morem, ker mi vse smrdi. Našemu malemu sem za rojstni dan nekako uspela naredit eno tortico in ponavadi sem bila jaz kriva, da jo je pol izginlo, zdaj pa... ne morem, en mali košček več ne gre

veverica

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

3. jan 2007 20:29

Čestitam za novega, bodočega Slovenčka. Zaradi apetita se pa ne sekiraj. Še preveč ga boš imela, ko bodo minile prve nosečniške tegobe. Srečno. Julija

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. jan 2007 21:01

Nisi edina ki je komaj čakala, da bo konec teh norih dni in pokaja. Kar se tiče pa naraščaja pa iskrene čestitke. Tudi apetit še pride in se po mojem ne rabiš bat. lp Vesna

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

3. jan 2007 21:07

Res je zelo fino, ker je končno nehalo pokati. Pri nas je bilo kot na fronti. Evforija praznikov se umirja hvala bogu. Glede naraščaja pa ti iz srca čestitam. Zdaj jih je pa tukaj na kulinariki kar nekaj, ki bodo poskrbele za več Slovencev. LP! fakin712

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. jan 2007 21:31

Hehe, nori dec. je res za nami, ampak nas čaka nori januar, vsaj kar se tiče "blaženega stanja" - ne vem kateri idiot si je to zamislu kot blaženost... Vedno sem hotla met vsaj 3 svoje pa dva posvojena, ampak če bom čisto vsak dan bruhala vseh 9 mesecev, bom pa še premislila, hihi:) Čestitam in spočij se! Veri

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

3. jan 2007 21:32

Meni je bil veseli december čisto všeč do... do 26. decembra, ko sem si zlomila gleženj in pristala v gipsu do kolena . Mož je čez noč postal samohranilec s tremi majhnimi otroki (jaz sem seveda najmlajša ). Saj mu gre kar dobro od rok, poleg tega pa še vidi, da se čez dan ne prebiješ kar tako. In zvečer se utrujen zakotali na kavč poleg mene in da vse 4 od sebe . Lp, Asja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. jan 2007 21:57

vsem bodočim mamicam, hehe. se mi zdi, da potrebujemo nekaj novih smejkotov! LP cervus

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

3. jan 2007 22:56

Pozdravljene! Res se nisem že dolgo oglasila. Koliko pa nas je oziroma bo okroglih letos?? Pri prvi nosečnosti sem zaradi bruhanja dehidrirala zaradi bruhanja, sedaj se trudim, da ne bi, mi je pa slabo celi ljubi dan. Končalo se je okoli tretjega meseca. Potem je bilo vse krasno do dneva "D". Takrat je bilo pa spet nekaj posebnega. Če nam bo uspelo bomo v bero novih slovenčkov povecali v avgustu. Kako gre ostalim? Lp, aja in se priporočamo za kakšnega nosečnostnega smeškota!! veverica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

3. jan 2007 23:08

Sara, lepo, da si se oglasila in nam povedala novico. Čestitam riba-ribica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

4. jan 2007 5:48

Sara jaz sem še kar v "okroglem" stanju, zgleda, da tole moje bitje nima pri sebi koledarja, ker bi že včeraj moralo ven pa nič od nič . Veri glede "blaženega" stanja se pa čisto strinjam, če je fino biti noseč potem sem jaz paradajz . Magičnih 9 mesecev - ja pa ja de (in potem svizec zavije čokolado v folijo), ne vem kaj je magičnega v objemanju školjke. Mogoče edino to, da sem se je po 3 nosečnostih že pošteno naveličala, sva se dodobra spoznale. Sara, če ti je bilo slabo samo do 3 meseca je super meni je bilo in je še vedno, pa sem že 1 dan čez rok . Če katera pozna kakšen učinkovit recept kako dete prepričat, da je že skrajni čas, da se spoka ven kar na dan s predlogi . Da bi bil december nori pa sploh nisem opazila, ker sem bila itak skoz doma, še zapravljat mi ni bilo treba . Sara tebi pa čestitke, pa, da bi čimprej nehala prijateljevati z g. Školjko (Veri tebi želim enako, veš si me pa nasmejala s tisto o divjem prašiču, to je pa tudi res, da se s tem ne more vsaka pohvalit ). jade

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

4. jan 2007 7:01

jade. Tole mi je pa znano.Tudi našemu mlajšemu se ni nič mudilo.Bi najraje kar not ostal in si privoščil priti na svet med božičnimi prazniki, taktat, ko je najbolj veselo. No tudi zdaj po 28 letih se mu nič ne mudi in si domek spleta kar doma... Čestitke vsem mamicam in tistim, ki so imeli kaj zraven in skrbite, da ne umre slovenski rod kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti