Nori december - končno konec

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

4. jan 2007 7:41

Lepo vas je brati, malce vam zavidam. Če bi bila 15 let mlajša, bi znova poskusila in navijala za "Laro". Bodočim mamicam pa tole. Sara, ti ti pa res si mnogo premalo z nami. lp Anamarija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. jan 2007 8:32

Jaz se kar raznežim, ko se Sara oglasi, saj je bil tudu njen Martin z nami na prvem srečanju Kul Slo v Mariboru - če koga zanima, v Galeriji so fotke. Tako torej,sara - Martin je dovolj zrasel, da mu postaja dolgčas in dobiva družbo, kaj? Vam, nosečnicam, želim čim manj slabosti. Meni so bile na srečo obakrat prihranjene, vsaj v glavnem. Prvič sem res izkusila, zakaj pravijo, da je nosečnost blaženo stanje - kar kipela sem od zdravja in energije, delala do zadnjega, počutila sem se krasno...No, drugič je bilo huje, sicer brez slabosti in bruhanja, sem pa morala odležati, ker je otrok hotel še prehitro ven. No, potem, ko bi morala prijadrat na ta svet, pa se ji naenkrat ni več mudilo, in skoraj teden dni čez vse možne termine se je potem le odločila, da je napočil čas... A ste proti slabosti poskusile en star, preprost trik? Preden vstanete iz postelje, pojejte en albert keks ali kos suhega kruha...meni so to svetovali in se je obneslo. Saj, sliši se morda smešno, ampak mojim znankam, ki smo "skupaj nosile" in jim je bilozjutraj vedno slabo, je pomagalo... Mamamia mamamia

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. jan 2007 8:51

Tudi meni to stanje ni čisto nič blaženega - potem ja, ko pride ven, zdaj pa ne. Jade, tebi pa, pravijo, da je treba seksat, da gre ven... matilda

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. jan 2007 9:21

Jaz sem še ponoči bruhala, albert keks je letel ven po 5-10 min, tko kot vse ostalo...

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

4. jan 2007 9:32

Matilda psssssst, da mož tega ne prebere. Če je pa samo tak recept, da hitreje grem rodit potem bom pa raje še potrpela par dni. jade

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

4. jan 2007 10:19

Sari gredo seveda čestitke za nosečnost. Če se spomnim moje druge nosečnosti... nekaj tako lepega še nisem doživela (prva je bila prava nočna mora od začetka do konca). Če ne bi imela trebuha sploh ne bi vedela, da sem noseča, energije pa sem imela več kot jo imam zdaj. Noro, res. Jade, moj prvi je 4 dni zamujal, zato vem, kaj prestajaš. Pravijo, da pomaga hoja po stopnicah, kopanje v vroči vodi (čeprav jaz kopanja ne bi prakticirala), pa sex seveda ... Lp, Asja

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. jan 2007 10:42

jade je napisal/a:
Matilda psssssst, da mož tega ne prebere. Če je pa samo tak recept, da hitreje grem rodit potem bom pa raje še potrpela par dni. jade
ojoj, kako te jaz razumem! matilda

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. jan 2007 10:47

Jaz sem bila 8 dni čez rok, pa me je še babica v prodni nahrulila, zakaj nisem seksala, pa bi bilo vse v redu...

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

4. jan 2007 11:10

jade

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. jan 2007 11:13

Jade, jaz sem hčer rodila 3 dni po roku, sina pa 9 dni!!! Če smo pa tako prijetne "valilnice", moja dva so morali na silo zbezati ven! Baje pa pomaga pitje čaja iz malininih listkov. Nisem probala. Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 04. jan 2007 11:14:51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti