Prigrizki, namazi...

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

tema odprta - 3. jan 2007 14:34 | ogledi: 10.846 | odgovori: 7

Pozdravljeni!

Ponovno se obračam na vas...ker vem, da vedno dobim kar "iščem".

V soboto me čaka praznovanje r. dneva. Zmenili smo se, da pridejo gostje nekje ob 16h. Ker smo še vsi nekako "siti" od praznikov....sem razmišljala, da nebi bilo klasično kosilo ( saj tudi ura ni ravno več za kosilo), ampak bi naredila "klasični " narezek...Zraven bi pa rada naredila razne namaze. Ponavadi delam samo ribjega, tako, da nimam ravno izkušenj na tem področju. Prosim, če mi lahko posredujete kakšne preizkušene recepte ali predloge.

Sem nekaj iskala že po bazi...

Hvala in lp

Bojanca

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

3. jan 2007 15:37

Jaz sem si za Silvestrsko večerjo pripravila namaz iz feta sira in rdeče paprike in sicer po naslednjem receptu: Količine po želji in apetitu Feto zdrobimo z vilico in jo zmešamo s svežim sirom ( jaz sem uporabila dukatelin light namaz), dodamo strok česna ,ki smo ga na drobno nasekljali in eno žlico olivnega ali sončničnega olja. Rdečo papriko narečemo na zelo drobne koščke in jo vmešamo v namaz. Po okusu popramo, dodamo provansalske začimbe in solimo, vendar tu je treba paziti,saj je feta že precej slana.Po želji lahko dodamo tudi origano. Seveda lahko vse skupaj zmelješ,vendar jaz tega nisem pač pa sem rezala res na drobne koščke. Tarja83

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. jan 2007 15:48

Poskusi tole: cottage cheese ali zrnasti sir zmešaj z malo hrena, dodaj kanček gorčice, lahko tudi majoneze, kisle smetane.. ni pa nujno. Namesto zrnastega sira lahko uporabiš tudi skuto, a v tem primerru dodaj še malojogurta, da ne bo vse skupaj presuho. Osvežilno,ne pretežko, primerno za take popraznične popoldneve. Če daš tak namaz na rezino prekajenega lososa in zviješ, ali pa daš lososa na kreker, je užitek popoln. Tudi iz konzerve sardin se da naredi dobrer namaz: kar z oljem jo daj v multipraktik, potem pa dodaj malo masla, majoneze, česna, peteršilja, sol, poper, kanček olivnega olja, kisle kumarice in žlička kisa od kislih kumaric. Ko zmiksaš, dodaš še kaj po lastnem nagibu oziroma okusu. MAmamia mamamia

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

3. jan 2007 17:15

Česnova bomba, ki jo je posredoval "ati zlati" je odlična, ni veliko dela, pa še boljša je ,če odstoji dan ali dva. Razdelila sem na tri dele: osnovna, v drugi del sem dodala peteršilj, v tretji zeleni poper.Bi se dalo še kaj kombinirati in iz ene mase dobiš različne namaze. Morda bo "ati zlati "še kaj dodal. kobra 1

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

3. jan 2007 21:11

Hvala za vse predloge...mislim, da bom uporabila kar nekaj predlogov. Lp Bojana

pat  

član od: 5.9.2006

sporočila: 204

3. jan 2007 22:31

GOBJI NAMAZ 60 dag šampinjonov 2 žlici masla 1 žlica vegete 3 trdo kuhana jajca 1 žlico peteršilja 1 žlico kisle smetane 1 žčico naribanega sira gobe prepražimo na maslu, ohladimo potem pa vse skupaj zmeljemo na praktiku. jaz serviram na krožniku, okoli pa malo rukole lp pat

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti