Zvonast pokrov za velik vok

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

tema odprta - 31. dec 2006 1:13 | ogledi: 2.281 | odgovori: 6

Spet isto vprašanje - kje kupit? PO možnosti v Sloveniji, po možnosti v Lj., bi se pa tudi kam drugam zapeljala, v tujino sicer res malokdaj greva, ampak prej ali slej že...

Namreč imava pokrov za vok, ki je sicer super, še steklen, da skoz vidiš in nimam nič proti njem... Ampak: rabiva še en pokrov, ki bi bil višji, da bi lahko spodaj dala v vok tavelik soparilnik, ki ne gre v nobeno drugo posodo - je pa sicer ravno prave velikosti za našo ješčo družino... Za zdaj si pomagava z alufolijo, ampak je živa groza, ves čas se nekaj dviguje in vsak hoče not pogledat in moraš spet rihtat, skratka res nepraktično...

Kak nasvet, kje prodajajo take pokrove, je kdo že to kje videl?

Veri

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

31. dec 2006 7:39

Jaz sem kupila vok z velikim zvonastim pokrovom skupaj, pa še zraven je bil parilnik iz verjetno bambusa na 2 nadstroji se lahko zloži. Kje pa se posamezno kupi samo pokrov, pa ne vem. Kyara

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

31. dec 2006 10:12

Kjara, kje pa si ga kupila? lp juhica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

31. dec 2006 12:46

Juhica, kupila sem ga v našem mestu v trgovini z gospodinjskimi aparati. Pred 3 leti so odprli to trgovino in so ga imeli v akciji, cel komplet je stal okoli 10 000. Zraven pa še skodelice za jiho z žličkami in krožnički, mali, vsakega po 6 komadov. Trgovina je big-ban, to so imeli samo na otvoritvi, potem pa nikoli več tega tam nisem videla. Aja, zraven so bile velikanske palčke za mešanje.(2 komada). Kyara

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

2. jan 2007 13:20

Hvala Kyara... Bom malo pobrskala po njihovi slpetni strani... LP juhica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

4. jan 2007 15:10

Hvala za odgovore. Tisti pokorv za maroški lonec je sicer fajn, samo po moje je preveč špičast in premalo zaobljen, da bi spravila not soparilnik, ta je kar velik in pride skoraj do konca voka in seveda višje od voka. Sem zadnjič razmišljala in sem našla rešitev: bom naredila trak iz kovine, tako kot recimo obod za torto (ta je žal prenizek, sem že probalal) in ga bom postavila na vok okoli soparilnika, gor pa kar navaden pokrov od voka. Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti