Kaj bo jutri na mizi

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. jan 2007 15:09

Mi smo pa imeli oddojka tatarca in še nekaj sladkega in slanega. In čeprav nas je bilo 10 imamo še polno hrane ki nam je ostala in jo bomo počasi pohrustali. :) Tako da nismo nič komplicirali. tamalaursa Sporočilo je spremenil(a) tamalaursa dne 01. jan 2007 15:10:35

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. jan 2007 17:20

Danes smo se seveda razvajali,mama je prinesla sarmo in nismo nič sami pripravljali. Smo pa ves dan jedli ostanke od včeraj; goveji karpčo na rukoli s parmezanom in balzamicom, hobotnica v solati, svinjska ribica v smetanovi omaki z zelenim poprom, tudi nekaj lososa na zelenjavnici posteljici in z jabolki je ostalo...vsega pomalem, ravno dovolj, da vsak, ki pride v kuhinjo, nekaj "pomrlizga..." Tatarski je bil za zajtrk (ni ga boljšega od sveže stoastane žemlje in gor en cm tatarca...), potem pa po malem žolca, pa kisla juha, pa malo francoske...in zdaj, med sprehajanjem po Kulslo, dobra, topla kavica... Samo da so prazniki mimo... Lepo bodite vsi, Mamamia mamamia

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

1. jan 2007 17:49

Praznovali smo pri starših,filani zajec,ocvrt poščanec,krvavice ,francoska solata,nekaj kislega,za sladico pa skutno torto ,ježke,potico in piškoti.Za piti pa domače rdeče vino ,opolnoči pa šampanjec in vmes dvakrat kavica.Danes jemo ostanke ,na sprehodu sva tudi že bila in še mati zemljica nam je voščila s potresom. lp goga

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

1. jan 2007 18:46

Tudi mi nismo jedli doma, ampak pri tašči. Nas je kar lepo razvajala, jutri pa mi njo. Kaj češ, taka je navada. Pri mami pa na žalost več ne moremo gostovati. Jedli smo domačo govejo juho, odojka na žaru, pečene paprike, pršut in olive, pa tatarca, pa sarme....pa počene piškote, potico in čokoladno torto, doboš rezine in sladoled. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti