Bosch rezervni deli

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

tema odprta - 26. dec 2006 20:56 | ogledi: 6.385 | odgovori: 2

Povejte mi punce prosim se dajo kje dobiti drugi deli?

Mam palični mešalnik od Boscha s pripomočki-sekljalnik, metlica za stepanje...

Problem je da so v pokrovu ki se da na posodico za sekljanje-pol daš gor še paličnega, v pokrovu so očitno neki zobniki al kaj vem, vglavnem v pokrovu noter rošta in ne morem sekljat.

Pa me zanima če se dajo kje dobiti novi rezervni deli, recimo tako da bi kupila samo tisto posodico z pokrovom?

Ker mi res ni da bi kupovala novega pličnega ker sem s tem zelo zadovoljna pa tudi najbolj poceni ni-ravno zadnjič sem gledala v trgovini tega ki ga mam jaz-stane skoraj 16.000. Mi pa ta posodica za sekljanje precej pomeni in jo kar precej uporabljam. S tem paličnim in njegovimi pripomčki si pomagam pri vsem kar delam v kuhinji. http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=93133C18-

imam nekja podobnega samo da je boschev in močnejši. fuč pa je pokrov na sekljaniku. res bi bila vesela če bi se dalo kje dobiti rezervni del....

hvala

lucijana

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

26. dec 2006 21:04

Tudi jaz sem pred casom iskala ene rezervne dele za Boscha in so mi dali v trgovini indikacijo kje jih najdem: http://www.servis-jezek.si/servis.htm To so njihove strani iz interneta, so pa drugace v Crnucah, kot se tudi vidi na linku. Srecno!!!! Jerneja USA

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

27. dec 2006 8:05

Rezervne dele za Boscheve male aparate ima tudi Top Service zraven lokala Tut"en"kamn v Šiški (za šišenskim McDonaldsom, telefon 01 519 42 05 - ce bos sla tja osebno, imej palicnjak raje s seboj). Preden ti narocijo rezervni del, se splaca vprasat, koliko stane - jaz sem enkrat odstela za dodatno plosco za rezanje pomfrita skoraj pol cene samega aparata (ki je bil pa resda kupljen hudo poceni v merkurjevi akciji). lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti