Lep božič vsem

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

25. dec 2015 19:43

Vesele praznike še z našega konca! Želim vam obilo dobrot in malo zažganih ali neuspelih jedi  

yulchi

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

26. dec 2015 9:05

Lepe praznike želim vsem uporabnikom Kulinarike. Naj bo še naprej tako pestro in poučno.

Mimo tega pa ne morem.
Kaj je z našim EŽOJEM? Meni najbolj markantna oseba te strani. Velikokrat se spomnim nanj in ga res pogrešam. Njegovi komentarji, znanje in žabica na fotografiji so mi še tako siv dan,naredile sončnega


EŽOJ, don't give up and come back,back,baaack. We definitely miss you

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

29. dec 2015 15:15

Kdorkoli?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

29. dec 2015 17:18

MBrando je napisal/a:
Lepe praznike želim vsem uporabnikom Kulinarike. Naj bo še naprej tako pestro in poučno.

Mimo tega pa ne morem.
Kaj je z našim EŽOJEM? Meni najbolj markantna oseba te strani. Velikokrat se spomnim nanj in ga res pogrešam. Njegovi komentarji, znanje in žabica na fotografiji so mi še tako siv dan,naredile sončnega


EŽOJ, don't give up and come back,back,baaack. We definitely miss you

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

dragi MBrando, se popolnoma strinjam s tabo...brez Ežoja res nekaj manjka.. Drugače pa tudi jaz želim vsem kulinaričarkam in kulinarikom lepe praznike in vse lepo v novem letu

angie :)

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

30. dec 2015 8:10

In tudi tebi, draga Orhideja!! Da bo, kot se šika!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

30. dec 2015 10:54

Hihi, zdaj bi bil čas, da se preselimo z božične v novoletno temo, razen če že zbiramo želje za Božič 2016 (recimo tista o dobrih kuharskih namerah za novo leto je bila izjemno simpatična).

Seveda je pa vedno lepo prebrati kako prijazno besedo.

Sonja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12638

23. dec 2017 20:59

    Dragi člani Kulinarike,   vsem vam in vašim družinam, želim

                                               blagosolovljen Božič, mir in vse dobro,

                                               v letu 2018 pa predvsem : zdravja, sreče 

                                                in vsega ,kar si sami najbolj želite 

                                                 

                                                 https://www.youtube.com/watch?v=lgHiGJN4Aqc

                                                 https://www.youtube.com/watch?v=eXR0BkAM_gs

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 23. dec 2017 21:13

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

24. dec 2017 15:05

Vsem članom kulinarike želim srečen,miren in v duši spokojen Božič!!!!!!!!

 

 

              čebulka  Vesna

čebulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti