Ocvrti sir

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

23. dec 2006 19:29

Dolores Sir, ki ga kupim (vsake kvatre enkrat), je navaden sparov edamec, ki ga sami pripravljajo. Sem danes vprašala v sparu, pa mi je prodajalka v delikatesi povedala, da je to njihov navadni sir. Če me je nahecala, sem jaz nahecala ljudi tukaj na kulinariki. Je pa takšen, kot ga ocvremo doma. Samo pogreti ga je potrebno. LP! fakin712

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

24. dec 2006 8:46

no meni pa tašča, ko ppride na obisk vedno prinese veliko sira vsaj dva hlebca po2kg, iz madžarske,(ker ga mi tukaj 25km stran od francije pač nimamo???), je čisto navadni sir in jaz ga lepo skoraj celo količino 2krat spaniram in naložim v skrinjo(kot drva)eno na drugo vendar med vsakega položim košček ta prozorne folije za zavijanje hrane,... nikoli ga ne cvrem ampak ga pečem v pečici na peki papirju,...... sem pa prebrala tukaj da ga je potrebno za boljši okus oz hrustanje našpricati z oljem in bom poskusila,............ plopsa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti