Kako do dobrega ortodonta

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

tema odprta - 20. dec 2006 8:24 | ogledi: 1.913 | odgovori: 2

Z deset letno hčerko sva bili včeraj pri njeni zobozdranici. Hčerka je do šestega leta sesala palec in in ima zgornjo čeljust ZELO deformirano, pomaknjeno naprej. Vprašala jo je, če hodi k ortodontu in kako napreduje.

No, in tukaj nastopi problem. Ortodonta obiskuje več kot eno leto (na nekaj mesecev), sedaj jo je naročil za maj 2007, stvar pa se ne premakne nikamor. Vedno jo samo pogleda in naroči za čez 4,5,6 mesecev. Naš ortodont je starejši, že upokojen in zobozdravnica je rekla, da bi se glede na stanje zadeve že moral lotiti.

Zanima me, če kdo pozna kakšnega (dobrega) ortodonta, ki nima zelo dolge čakalne dobe (max. pol leta) in po možnosti dela v omrežni skupini 01, 07, 03.

Prosim, javite mi na ZS (da ne bo reklame).

Lep dan. Micogica

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

20. dec 2006 9:11

Tudi moja enajstletna hči začenja ortodontsko obravnavo in po mojih izkušnjah in navodili ortodontke, h kateri hodimo že cca 20 let (že tudi s starejšima fantoma), ortodont nima kaj početi dokler otrok ključnih zob nima stalnih. Torej le potrpežljivo. Lp Dolores

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. dec 2006 9:54

Vsi ortodonti so navedeni na spletni strani ZZZS Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti