Enciklopedija mediteranskekuhinje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

tema odprta - 12. dec 2006 21:52 | ogledi: 1.752 | odgovori: 11

Ker sem malček "usekana" na kuharske knjige in revije, sem ostala s široko odprtimi usti, ko sem videla, kaj od prejšnje sobote prodajajo ob Jutarnjem listu. Tole nikakor ni reklama, saj pri nas knjig ni mogoče kupiti in Jutarnjemu torej v Sloveniji ne bo rasla naklada...Ampak njihov podvig si zasluži nekaj besed.

Namreč, izdali so enciklopedijo mediteranske kuhinje (pravzaprav licenčno izdajo ene italijanske zbirke, pa saj je vseeno). V dvajsetih knjigah. Prva, Predjedi,je bila zastonj, in je bilo 120 tisoč izvodov razgrabljenih (zdaj si po zvezah poskušam pridobiti to knjigo). Naslednja je izšla v soboto, Testenine, in ta je že v mojih rokah (prijatelj dela v Zagrebu in ima zdaj nalogo še 19 naslednjih sobot kupovat te knjige). Knjiga na okoli 300 straneh,s trdimi platnicami, stane 70 kun (drobiž za tako reč, recepti pa...kaj bi to, sline tečejo, da je veselje...). Prvih 13 knjig je o mediteranskem načinu priprave hrane, potem sledi nekaj knjig o mendarodnih kuhinjah, zadnji pa sta o svetovnih vinih in pivih.

Je še kdo opazil to zbirko oziroma se navdušil nad njo?

Mamamia

mamamia

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

13. dec 2006 7:17

Ja, v nedeljo mi je hčerka pripovedovala o teh knjigah in prvo ali pa dve že ima. Nisem mogla verjeti, da je prva zastonj in druge tako poceni, ker kolikor mi je z roko pokazala velikost in debelino, mi gre kar težko v glavo, da je tako nizka cena. Ni kaj, visoka naklada in takojšna prodaja. LP

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

13. dec 2006 8:19

Moja mami jo je hotela kupit in je vsa razočarana, ker tudi prvih brezplačnih izvodov niso imeli pri nas... Ni fer . Zdaj nas pa mamamia ne draži več

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. dec 2006 9:37

Glede na to, da je omenjeni časopis tudi začel s prodajo knjig in so potem to začeli vsi kopirati, predpostavljam, da se bo to zgodilo tudi v Slo. Prav tako predvidevam, darling mamamia, da si zadevo že prezentirala tvojim profesionalnim kolegom.... Jaz sem v zadnjih letih kupila nekaj Cuccina Italiana knjig - mar bi počakala na Jutarnji, bi bilo ceneje...:) Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. dec 2006 9:43

My dear lady Vendy, kje smo mi v Slo od Jutarnjega, pa ne mislim samo glede teh knjig... Je pa imel Dnevnik eno zelo zanimivo kuharsko zbirko, in to zelo dobro, mislim da enkrat pozimi ali spomladi. Knjigice za na polico in uporabo, res, saj jih nekaj imam. Lijana, tvoja hčerka je pa srečnica, če je dobila tisto prvo knjigo, ki je bila zastonj, ker je bila zadeva razgrabljena v dvajsetih minutah....Drugo pa sem že natančno prelistala in....no ja, nisem daleč od tega, da grem prvič v življenju sama delat testenine... Mamamia mamamia

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

13. dec 2006 10:20

Mamamia, ta moja srečnica ima fanta v Zg, pa je njega poslala v ogenj .

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. dec 2006 10:49

Lijana, moj kolega pa je zaspanec in ko je okoli desete ure prišel do prve trafike, so se mu le prizanesljivo nasmihali....pa še od mene jih je potem slišal, hihi Zdaj pa čakam insajderske informacije iz ZG in Reke, če je komu kaj uspelo... mamamia

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

13. dec 2006 15:27

Držim pesti zate, ker vem, koliko ti pomenijo kuharske bukle. LP

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. dec 2006 16:06

Ha, sem nedavno zbirko obogatila še z brazilsko, in to v portugalščini,. In že imam prevajalca, ki bo poskrbel za prevod receptov v slovenščino... Na srečo pa je kuharica iz Senegambije v angleščini, le kje bi sicer našla koga, ki zna jezik tamkajšnjih črncev??? Pozdrav, Mamamia mamamia

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

13. dec 2006 16:13

Je mogoče zbirka Jutranjega lista kaj podobna tej? http://www.mangialibri.com/2006/01/lenciclopedia-della-c Tu gre za zbirko 15 knjig o italijanski kuhinji (L"enciclopedia della cucina italiana), izdani z dnevnikom La Repubblica, 2005. Prav tako je bila prva knjiga posvečena predjedem, naslednja testeninam, sledil je riž,..., proti koncu pa še vina. Se vam zdi, da je mogoče to it. izvirnik? teya84 Sporočilo je spremenil(a) teya84 dne 13. dec 2006 16:14:14 Sporočilo je spremenil(a) teya84 dne 13. dec 2006 16:14:41

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. dec 2006 16:38

ja, teya84, to bo to. Ker tudi v teh od Jutarnjega piše, za prevod katerih knjig oziroma zbirke gre. V tejle od Jutarnjega je 20 knjig, poleg 13 o mediteranski kuhinji jih je nekaj o mednarodni in zadnji dve o svetovnih vinih in pivih. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti