Božično novoletne čestitke

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

tema odprta - 12. dec 2006 12:27 | ogledi: 79.655 | odgovori: 37

Prišel je čas božično novoletnih voščil jaz sem pa čisto brez idelj.Prosim za pomoč. Rada bi kakšen lep, posrečen verz ali lepo misel, ki bi jo napisala na vizitke, izdelane doma seveda.

Hvala vsem, ki mi boste pomagali.

Prisrčen pozdrav!

buča

Lingua  

član od: 28.10.2003

sporočila: 153

12. dec 2006 13:05

Poslušajte kako prijetno polnočni zvon zveni, ko vam srečno novo leto zaželi. Naj bo težkih bitk le malo, a izpolnitev vaših sanj obilo. SREČNO 2007 ali Vse, v kar upate, naj se izpolni, kar iščete, naj se odkrije kar si želite, naj se uresniči! ali Sreča je! V majhnih stvareh, toplih ljudeh, v stisnjenih dlaneh. SREČNO 2007 Upam, da je vsaj malo pomoči... LP M

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

12. dec 2006 13:19

V teh dneh prejemate mnoga voščila: ena so romantična, druga bolj stvarna, ena izvirna druga uradna in suhoparna. Kaj naj vam zaželimo mi? Naj bo naša želja tokrat nasvet: ne pozabite nase, imejte se radi, hitite počasi, ljubite življenje... Praznujte SREČNO

tanja69  

član od: 12.9.2006

sporočila: 31

12. dec 2006 13:21

Toplo ognjišče in smeh v očeh,zdravja in srečnih trenutkov nešteto,v obilju nasuje naj ti novo leto V novem letu bodite matematiki. Seštejte zdravje,odštejte žalost, delite srečo in množite ljubezen Ko prižgejo božične se luči, vsak v srcu si nekaj zaželi. Naj Božič bo prijazen,naj bodo prijazni v njem ljudje, naj misli bodo iskrene in veselo bo srce. Življenje je kakor knjiga, včasih njene strani so žalostne in sive, a včasih mavrične igrive. Naj vaša knjiga samo lepe strani obrača, vso vam dobroto poplača. Naj na teh straneh so zdravje, ljubezen in sreča,naj nobena stran ne bo boleča! tanja69

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. dec 2006 14:00

Leto, ki pride, ko zdajšnje odide, naj vam pred vrata prinese darila bogata:ljubezen in zdravje. uspehe in slavje, zraven pa vrečo, nabasano s srečo... Naj čas nikoli ne mineva tako htro, da ne bi zastali in pomislili na drage prijatelje... se nasmehnili, spomnili, in občutili lepoto tega, da imamo drug drugega. Če greš na www.misli.com, boš pravgotovo še kaj našla. lp Anamarija

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

12. dec 2006 14:32

jaz imam v Wordu cca 48 strani samo božičnih voščil (pesmice, verzi.....) Napiši mi mail pa ti pošljem

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

12. dec 2006 14:48

mi smo lani pisali super čestitke, pa lahko zdaj prodam idejo dalje, ker mi itak ne mormo letos spet uporabit iste ideje. /Na levi strani rišeš preproste simbole, narediš pomišljaj in desno napišeš, kaj jim želiš, to zgleda nekako takole:/ V novem letu 2007 vam želim čim več: - sreče - uspehov - uresničenih želja - dobre hrane - super zabav potem pa še npr. korenček - zdravja medalja - uspehov darilo - lepih presenečenj 5 - dobrih ocen snežinka - snega sonček - sonca morje - morja itd, itd, zmisliš si jih lahko še neskončno (pujsek - sreče, nasmejan smeško - nasmehov,...) pozdravček, sanja.

Aisha  

član od: 19.7.2006

sporočila: 77

12. dec 2006 15:02

Ob letu osorej navada je stara nov" let" voščit, to tudi mi sedaj hoč"mo iz srca storit. Da b" dolgo živeli prav zdavi veseli, da b" vsako nesrečo pregnali skoz" srečo. (gorenjska kolednica) Aisha

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

12. dec 2006 15:50

Kakršno je že bilo, starp leto bo prešlo, naj novo leto, ki prihaja, s samim dobrim te razvaja. Staša

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

12. dec 2006 17:08

Lotti, zvezdica55, ninky, rimljanka in gordana ......čestitke so že poslane v vaše poštne predalčke!!!!

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

12. dec 2006 17:09

le nekaj vročičnih decemberskih dni je še do božiča in novega leta v tem času si vsak le najboljše obeta in vse kar je dobreg, drugim želi, naj v vas bo svetloba božočne noči, v prihodnosti pa naj le sreča žari! SREČNO 2007 plopsa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti