Brskalnik ali kaj drugega

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. dec 2006 15:42

jade, baje kitajski rek ( če še ni, bo pa enkrat ): če nekomu najdeš link, si mu rešil en problem, če ga naučiš, da sam poišče link si mu rešil veliko problemov ( ali kaj podobnega ). ežoj

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

7. dec 2006 15:49

ežoj je napisal/a:
če nekomu najdeš link, si mu rešil en problem, če ga naučiš, da sam poišče link si mu rešil veliko problemov ( ali kaj podobnega ). ežoj
Konfucij!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. dec 2006 16:01

ežoj je napisal/a:
jade, baje kitajski rek ( če še ni, bo pa enkrat ): če nekomu najdeš link, si mu rešil en problem, če ga naučiš, da sam poišče link si mu rešil veliko problemov ( ali kaj podobnega ). ežoj
No v tem je pa bistvo. S tem je vse povedano... Nekdo je bil tako spreten, da je dal na en forum vprašanje kako najti informacijo o mlinih na veter, ni bil pa tako spreten, da bi to vtipkal v google??? Ja na kulinarika.net je malo drugače, ker nepluski malo težje iščejo. Potem pa drugi plačajo da iščejo zanje. Ampak da ne bo kdo kaj rekel, v to se ne utikam, to ni moj problem. Kapo dol vsem tistim, ki se jim to ljubi početi, posebno za tiste, ki še hvala potemćne rečejo (ne bi poimensko, bilo je pa kar nekaj takih, ponavadi jim še SloV3nŠschina dela težave). Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

7. dec 2006 16:40

Strinjam se z Vendelino jr. in Jernejem. Že večkrat sem se vspraševala ali je res tako zelo težko v brskalnik vtipkat določeno besedo?! To da je nekdo "nespreten" je bolj slab izgovor... Kar se pa tiče besedice "hvala" gre pa nekaterim res težko z jezika. Se je tudi meni že zgodilo, da sem komu pomagala s kakšno idejo, tudi pošiljala fotke po e-mailu, pa se potem zgodi, da nekdo niti hvala ne more rečt. No, saj me je že malo izučilo in se ne trudim več tako zelo kot sem se včasih... ivonja

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

7. dec 2006 16:57

jernej je napisal/a:
ežoj je napisal/a:
jade, Ja na kulinarika.net je malo drugače, ker nepluski malo težje iščejo. Potem pa drugi plačajo da iščejo zanje. Ampak da ne bo kdo kaj rekel, v to se ne utikam, to ni moj problem. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej, pa ne da nas nameravaš zapustiti? Obstoj Kulinarične Slovenije je problem vseh nas zasvojenk in zasvojencev, zato ne bi bilo napak, ko bi malo povedal o dajatvah zanjo! Jaz o tem nimam pojma, pa me zanima (če ni skrivnost)! LP! Nelly

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. dec 2006 17:01

Huh??? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

7. dec 2006 17:06

jernej je napisal/a:
Huh??? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Tega jezika pa ne obvladam. Bi prevedel, prosim? Bom rekla tudi : Hvala! (že vnaprej) Nelly

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. dec 2006 17:08

Nisem razumel, kaj sprašuješ? Zakaj bi zapustil? Saj sem komaj prenovil stran Kaj imajo dajatve zveze? Rekel sem da ni moj problem, če je kdo tako dober in drugim išče, ker pač nimajo plus paketa. Samo svoje mnenje sem izrazil, da je tanka črta med prošnjo za pomoč in izkoriščanjem ;-) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

7. dec 2006 17:19

Tudijaz sem bila entuziast v mladih letih! Razumem, nočeš govoriti o finančnih zadevah! Lp! Nelly

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. dec 2006 18:00

Zakaj bi pa tukaj na forumu govoril o finančnih zadevah sploh? Saj ni forum o financah Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti