Zobozdravnik

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

tema odprta - 7. dec 2006 9:30 | ogledi: 1.775 | odgovori: 6

Nekoč se je na tem forumu priporočala zobozdravnica na IJS.

Sedaj ta zobozdravnica nima več koncesije in me zanima, kam sedaj hodite k zobozdravniku?

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. dec 2006 9:41

Baby, tole je vprašanje, ki zadeva reklamiranje in smo rekli, da tega ne bomo več počeli. Zobozdravniki s koncesijo so na spletni strani ZZZS. Išči. Vendelina jr.

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

7. dec 2006 15:40

Narobe je bilo razumljeno moje vprašanje. Tu na forumu je bila priporočena zobozdravnica, ki je delala v prostorih IJS. Sedaj je ni več tam in kam hodite tisti, ki ste prej hodili k njej. Večina si je verjetno v tem vmesnem času našla novega zobarja. Katerega zobarja sedaj priporočate?

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

7. dec 2006 19:27

Vendelina jr. je napisal/a:
Baby, tole je vprašanje, ki zadeva reklamiranje in smo rekli, da tega ne bomo več počeli. Zobozdravniki s koncesijo so na spletni strani ZZZS. Išči. Vendelina jr.
Išči > izven takta . Je zavel nov veter (urednik) na Kul. Slo. ?! ... , karavana gre dalje , siba No, se pa še jaz enkrat javim v temi ostalo Zanima me, ali mi lahko kdo priporoči dobrega zobozdravnika? Sem precej težaven primer, boli me še z injekcijo Imam plomb za izvoz že, problematično sklenino, lepljivo slino itd... Tako da iščem tiste, ki imajo problematične zobe... in zobozdravnika, kjer nisi le številka. Bil sem že pri raznoraznih, pa imam največ težav s tem, kar so mi nazadnje popravljali. Pač iščem naprej, od danes še posebej, ker se mi je razlomila ena plomba. Vidim pa da je nekje tudi vrsta 3 mesece in to samoplačniško. Halo! Aja, pa po možnostiiz Lj ali okolice, v Krško se ravno ne bi vozil (čeprav sem se dolga leta prav tja)... Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije siba

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

7. dec 2006 19:40

Siba Ti kar prid v Krško. Imamao take arcnije, da te bo tudi zob nehu bolet. Vedno si dobrodošel. Če le prideš v naš konec, se javi. LP Matjaž PS Drgač se pa jaz bojim zobozdravnika ku hudič križa. Matjaž

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

7. dec 2006 20:01

Matjaž, ker mi ne dela "citat", sem kopiral Jernej-evo temo z naslovom: Zobozdravnik ? , odprto 07.10.2005. Sicer, pa vem , da se razumeva ( tudi glede arcnij ). siba

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

7. dec 2006 22:03

Hm no, ne vem če bi svoje zobovje zaupala "kar enemu zobarju", ki bi ga slučajno našla na strani ZZZS. Ti Vendelina jr. bi?! ivonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti