Zerosmoke

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

tema odprta - 6. dec 2006 8:42 | ogledi: 4.540 | odgovori: 5

Ravno berem ponudbo o magnetku Zerosmoke - za odvajanje kajenja.

Ali ste že kaj slišale o tem, ali deluje?

Lp

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. dec 2006 9:09

Sicer nisem nikoli kadila ampak mislim, da so razni "pripomočki" larifari in, da samo služijo na tak račun. Po moje je vse odvisno od tebe, če si res želiš nehati kaditi boš nehala, če ne pa ne. Moj oče je kadil po 2 škatle na dan 35 let. Velikokrat je imel nažgane po 2 - 3 cigarete v različnih prostorih, še na wc ju je kadil. Potem se je pa odločil, da ne bo več kadil in je nehal. Od takrat ni nikoli več prižgal pa je od tega že več kot 10 let. (Zdaj pa je največji sovražnik kajenja ) Srečno. jade

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

6. dec 2006 12:08

Prenehaj, kot sem jaz. Cigarete z vžigalnikom lepo zabriši v koš in voila, nikoli več ne prižgi. prve dni se izogibaj kadilcem koliko se da, če pa ne gre, se naredi francoza in jim samo skromno povej , da ne kadiš več in te bodo pustili pri miru. Dovoljeno je tudi malo dvigovanje glasu, pa naj si mislijo, revica je živčna ker več ne kadi. Pa ni res, oni so živčni, ker tebi uspeva njim pa ne! Tega se drži,sigurno in preverjeno bo uspelo. ko ter prime, da bi kadila, misli in dejanja spelji nekam drugam, in te bo popustilo. Iz dneva v dan pa bo manj pregrešnih misli in bo lažje. Čez prvi teden je pa najhuje. Ampak se spomni name, če je meni po 30 letih kajenja uspelo, zakaj ravno tebi ne bi. BO USPELO! Sigurno! Samo ne popusti. Te razne modrije pa nič ne veljajo, samo denar ti iz denarnice potegnejo, haska pa nobenega. Jaz sem v 10 mesecih prišparala precej denarja in za ta denar sem bilas letos prvič v življenju za cele 3 tedne na dopustu. Probaj tako, za vsako nepokajeno škatlico se nagradi, denar daj v ta namen nekam, lahko kar v šparavček in to vedno, vsak dan sproti. Ni izgovora, da zdaj nimam. Za cigarete je vedno, tako bo tudi vedno za hranilnik. Čez čas pa se bo ta hranilnik lepo poredil in za ta denar si lahko marsikaj priviščiš. Samo VZTRAJAJ! Kyara

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

6. dec 2006 12:37

Kyara, bravo :) tako se govori (no, in kar je bistveno - tako se DELA) tudi jaz sem nehala kaditi, ko sem zanosila, sicer sedaj ukradem včasih svojemu kak dimček:) pa tut skadim cigaret al pa dva na teden, ampak to še vedno ni nič v primerjavi s prej... tut po moje te raznorazne zadeve ne pomagajo kaj dosti; oziroma mogoče pomagajo malo, ampak brez volje še vedno ni nič... nike

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

6. dec 2006 12:59

No, ker želim nehati kaditi "po liniji najmanšega odpora" sem pripravljena dati kak tolarček. Za Zerosmoke pa je kdo že kaj slišal? Lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti