Vinski šodo

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

26. nov 2008 10:45

Pokraculja je napisal/a:
Aleluja..... Nikoli se ga nisem spravila delat.... sem pa par dni nazaj razmišljala o palačinkah s sodojem. ...in taram - vidim recept. Samo imam kot vedno vprašanje - samo rumenjaki+sladkor +vino ali cela jajca+sladkor+vino Hvala za odgovore in recepteke .... lp Pokraculja
Mmmm, palačinke s šotojem .... kdaj sem jih zadnjič jedla.... Rumenjaki, sladkor, vino - k palačinkam gre v redu neko belo sladko.... Drugače pa ga jaz vedno delam s teranom ali refoškom. Moja babica je vedno govorila, da je bila včasih to pijača "za moč" Andreia

0412.barbara  

član od: 29.3.2008

sporočila: 21

13. dec 2008 23:09

Andreia je napisal/a:
Pokraculja je napisal/a:
Aleluja..... Nikoli se ga nisem spravila delat.... sem pa par dni nazaj razmišljala o palačinkah s sodojem. ...in taram - vidim recept. Samo imam kot vedno vprašanje - samo rumenjaki+sladkor +vino ali cela jajca+sladkor+vino Hvala za odgovore in recepteke .... lp Pokraculja
Mmmm, palačinke s šotojem .... kdaj sem jih zadnjič jedla.... Rumenjaki, sladkor, vino - k palačinkam gre v redu neko belo sladko.... Drugače pa ga jaz vedno delam s teranom ali refoškom. Moja babica je vedno govorila, da je bila včasih to pijača "za moč" Andreia
tudi pri nas smo kot otroci pili pri stari mami šodo, in je tudi ona rekla da je to pijača za moč. Samo pri nas smo ga redčili z vodo, ker smo ga pili tudi otroci. Moja stara mama ga je naredila takole: v vrču je stepla 2 jajci, dodala pol litra vina in pol ali četrt litra vode ter sladkor po okusu. Spomnim se, da ga je vedno delela ko smo prišli z dela- ker je imela kmetijo- se vsi skupaj vsedli za mizo in težko čakali na starimamin domači kruh, ki smo ga namakali v šodo in tako potem počasi pili in srkali in kruha šodo. 0412.barbara

neznan uporabnik

14. dec 2008 9:35

Jaz ga naredim z mlekom, pa ga pijejo tudi otroci. Nam je to kar sladica. bberta

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

14. dec 2008 12:08

Ko smo že pri zimskih pijačah s toplim vinom... kaj je pa grog in kako se naredi? (Pa ne se smejat, če ne vem!!!) ines

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti