Brizgano pecivo

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

5. dec 2006 12:09

Kaj ni lažje z dresirno vrečko,kakor z brizgo??? val

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. dec 2006 12:27

Sem bila v soboto v Lj. in nisem nikjer dobila vrečke primerne kvalitete s kovinskimi nastavki (v soboto popoldne pa je v Črnučah zaprto, Alpeks na Letališki pa je bil tudi videti zapuščen), avtomatov za piškote pa kolikor hočeš, ampak samo tisti, ki majo spodaj že narejen nastavke za različne oblike. Take "pištole" kot jo ima Zlati ati, pa še nikoli sploh nisem videla. matilda

Stankaa  

član od: 25.9.2005

sporočila: 73

5. dec 2006 12:54

Tudi jaz sem včeraj pekla brizgane piškote.Ocena je seveda 5.Drugo rundo bom delala pa samo z rumenjaki brez beljakov. Pištolca je pa včeraj odslužila svojemu namenu, saj mi je sredi dela razpadel na več majhnik kosov zgornji plastični del.Z malo več truda mi je uspelo piškote narediti do konca.Matilda, jaz mislim, da bi to pištolco dobila v Merkurju jaz bom šla pogledat tja. Stankaa

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. dec 2006 12:59

Testomat se reče tej pištolci in jo jaz uporabljam za brizgano pecivo že toliko let, da skoraj ne znam preštet. Sigurno jo imajo v Merkurju in prav veliko tudi ne stane. Brizgano pecivo pa tudi delam že toliko let da ne pomnim, po točno takem receptu kot ati zlati in vedno uspejo. Pa še zelo hitro so narejeni. Jutri grem v Merkur v BTC in bom pogledala za ceno testomata. Sporočim. Se mi pa zdi, da je testomat tudi veliko bolj pripraven kot pa vrečka. lp Vesna

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

5. dec 2006 13:02

Jaz pa enostavno uporabim od TW bombico za brizganje in mi vedno uspe. Bom pa sprobala vaše nove recepte, ker moj je nekoliko drugačen. Vsa pohvala mamamii in atiju za lepe slikice in še boljše kekse. Kyara

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

5. dec 2006 13:54

V Merkurju jo imajo sigurno in stane nekaj manj kot 2.000,00 sit! Sem komaj zdaj videla da je že Jade dala link, jaz sem sicer videla iz plastike in toliko stane! gordana Sporočilo je spremenil(a) gordana dne 05. dec 2006 13:56:48

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. dec 2006 14:02

Moj je plastičen in glede na to, koliko let ga intenzivno uporabljam ni nič slabši od kovinskega. Tudi priloženi recepti in modelčki so sprobani. Vse je dobro. lp Vesna

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. dec 2006 17:32

Ja tale testomat sem že videla (ga imam), ampak takega z brizgo na koncu pa ne. Ponavadi so priložene ploščice z luknjami (kot piše pri tistem iz Merkurja - 20 kosov), ampak jaz z njimi nimam dobrih izkušenj. Se zmeraj testo lepi med tistimi luknjami. Mama je ponavadi dodala moko, da se ni več lepilo, ampak so potem bili piškoti trdi in neokusni, skratka škoda matranja. Sicer pa še nisem preizkusila testa iz teh receptov tukaj, da ne bom prehitro šimfala. matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti