Miklavž

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

1. dec 2006 13:14

Miia, kaj ni lepo, da se še v teh letih razveselijo tudi majhnih stvari? Pa saj ni nujno, da mi pozabimo te občutke radosti, jaz se trudim jih zadržati in se enako razveseliti...bytheway....tudi jaz bom nastavila skledo in sem že pisala....

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. dec 2006 13:57

Naša mami je bila prava faca, jerbase smo imeli nastavljene na kuhinjski mizi, zjutraj so bili polni, ma ne samo to, stanovanje je bilo polkletno, vsaj kuhinja in tako si skozi kuhinjsko okno lahko šel naravnost na vrt. Odtisi blatnih škornjev so vedno vodili z okenske police do jerbasov. Hvala, mami He, he, nikoli se ni nihče vprašal, zakaj ni bilo stopinj tudi v obratni smeri. Miklavž je ja moral tudi nazaj ven. Loni Makaroni

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. dec 2006 22:05

Midve sva danes pisali, riasli in packali. Pustili pisemce. Zjutraj bojo angelčki pustili čokiladni bombon in odnesli pismo in risbico. Jutri pa gremo gledat Miklavža. Sem moji 22 mesečni hčerkici vse razložila. Kakšni so parklji, kakšni so angelčki, kakšen je Miklavž... Pri nas doma ji bo prinesel čarobno paličico (barbie, roza, pa igra in sveti...). Par špangic, takih malo bolj fensi z nalepljenimi rožami, pa 70% čokolado.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. dec 2006 6:04

Jaz pa sem botra 5 letni punčki in sem ji napletla za miklavža rota šal in kapo, kupila še lonček za kakav in malo sladkarij, jabolčnih krhljev in pomaranč, v sredo pa ji to odpaljem. Našima dvema pa sem kupila zobno ščetko, nogavičke in seveda nepogrešljivo čokolado, belo sufle, ki jo tako obožujeta. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti