Modelčki za orehe

teya_84  

član od: 17.9.2006

sporočila: 87

25. nov 2006 17:44

Reca hvala za trud. V bistvu sem iz okolice Ptuja, ker pa mam fanta iz okolice Celja, sva te modelčke iskala v celjskih trgovinah. Sicer pa sem jaz tudi med tednom v Ljubljani, ker tam študiram. Verjetno sem iskala po napačnih trgovinah. Grem naslednji teden spet v šoping po modelčke Hvala vsem za trud Lp, Mateja teya_84

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

25. nov 2006 19:05

Videla sem jih v Merkatorju. LP! fakin712

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

25. nov 2006 20:04

Čao, ja, Merkator jih ima. Jaz sem pa dolgo iskala modelčke školjkic, sem jih tudi našla v enemu malemu Merkatorju, kjer bi si najmanj mislila, čisto slučajno, ko sem šla vodo kupit. Sedaj me pa zanima, če ima kdo kak dober recept, da naredim kaj iz njih. Če se ne motim, so to magdalence? V bazi ne najdem nič, ampak se spomnim, da smo enkrat že nekaj govorile o tem. Lep pozdravček, S.

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

25. nov 2006 22:02

Mercator pri občini v Litiji jih je imel po ceni nekaj manj kot 2.000.00 SIT Lp Iča

mmbrlan  

član od: 17.4.2005

sporočila: 109

25. nov 2006 22:28

Videla sem jih pred časom v Adutu - BTC (tiste cele ploščice), pa v Merkurju na Viču posamezne. Svetujem ti, da kupiš raje posamezne - lepše gredo pečene polovičke ven. Lp mmbrlan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. nov 2006 10:09

teya84, če si iz Ptuja - v MB jih imajo v trgovini s potrebščinami za dom v Gosposki ulici, takoj na začetku, ko greš z Glavnega trga po tej ulici, na desni strani je (malo za kavarno). Lahko pa ti jih kupim in pošljem po pošti, so kovinski in stanejo menda okoli 1500 tolarjev. Mamamia mamamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

26. nov 2006 22:51

vanya je napisal/a:
V Planet Tušu so imeli pekač kot za muffine , noter so bli pa odtisi orehov. So polovičke in pol verjetn po dva in dva skupi "limaš". Sej govorimo o takem pekaču? Nisem še nikol delala teh orehov, vidla sem sam v naši bazi kak bi naj to zgledalo. Vidla sem ta pekač po naključju, ko sem iskala nove modelčke za kekse pa mi je takoj potegnalo, da se verjetno ta pekač uporablja. Ne vem ti povedat točno kje so bli. Bli so na tistem koncu, kjer majo take stvari za kuhinjo in podobno. Torej, če greš čez vhod v trgovino kr na levo pa potem na začetku teh polic ( tisti konec, ki je pri blagajnah). Je blo pa bolj na spodnjih policah nametano. Tole je tak zmedeno napisano. Sam ti res ne znam drgač povedat. Upam, da boš našla. vanya
Dne 17.11.2006 sem modelčke kupila v TUŠ u v Celju. Po izgledu ni mogoče zgrešiti. Imam že en model doma, ker gre peka pročasi, vednad nisem dolgo našla novega. Cena je bila cca 1300 sit. So nekoliko preveliki in sem si želela manjše. Imam kar nekaj modelčkov z novoletnim motivom kot je opisala teya84. Ali kdo ve, kako jih uporabiti.( Velikost cca 15 cm.) V TUšu sem videla tudi kovinske modelčke v obliki petilnčkov, ki so bili zelo plitki, veliki cca 4 cm. Tudi zanje mi uporaba ni znana. frina

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

27. nov 2006 11:44

Saj jih imajo tudi na Ptuju. Jaz sem jih kupila (že nekaj časa nazaj) v merkurju, pa tudi v mercatorju sem jih že videla. Lahko pa greš pogledat v Qlandijo, tam je trgovina Moj dom če jih imajo slučajno tam, marsikaj najdeš. Če potrebuješ pomoč javi, bom malo pogledala po trgovinah. Lp, Rebeka

Aisha  

član od: 19.7.2006

sporočila: 77

27. nov 2006 12:24

Sem jih ravno kupila v trgovini Moj dom v Gosposki v Mariboru, tako kot je napisala mamamia. Kovinski pekač z 12-timi vdolbinicami, cena 1690 sit. Pa dober tek in še prej dober nakup modelčkov. Aisha

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

27. nov 2006 13:03

V Celju jih imajo v trgovini Inpos, pri sejmu. Gobica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti