Kam na nedeljsko kosilo?

peresce  

član od: 23.3.2006

sporočila: 131

24. nov 2006 7:38

Gostilna Jež Jagnjenica pri Radečah, cenovno ugodna in zelo dobra kosila. Ja Javornik iz Rakovnika je tudi super. peresce

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

24. nov 2006 7:46

Gostišče Metka v Črnem Vrhu tanja tominec

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. nov 2006 9:38

Čao, Kovač na Količevem je meni fajn, pa Pustov mlin v bližini Litije, ribogojnica Marolt mi je tudi dobra, včasih smo radi šli tudi v Kmečki hram v Tomačevo... Je pa tko, enim je super, drugim ne, se zgodi, da morda dobiš na krožniku kaj komaj prebavljivega....ampak če ena oseba skritizira neko gostilno, restavracijo potem še ni nujno slaba. meni osebno recimo ne pomeni nič, če v znajo v eni gostilni pripraviti fajn pečenko in krompir, da zelenjavni krožnik pomeni kupček kuhane zelenjave iz vrečke z veliko vegete in pohano bučko al pa sir....pa nič drugega. To zame ni to.....npr. imam pa prijatelje, ki jim je znak za dobro gostilno samo to, da imajo dunajca, ki gleda čez krožnik in ogromno pomfrija zraven, pa četudi je meso začinjeno samo z vegeto. In za njih je to UAAAAAU! Če povabiš večjo družbo v neko gostilno, se meni zdi najboljše, da to narediš na podlagi svojih izkušenj, ne pa na podlagi mnenj drugih, ker to je res relativen pojem. Saj veste "sto ljudi, sto čudi"! Lep pozdravček, S.

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

24. nov 2006 11:58

Jaz bi te poslala na izlet na Kras, kjer bi si malo pogledali na okoli, na koncu pa šli na kosilo na zelo dober kmečki turizem Ostrouška. swarovski

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti