Kako organizirati rojstno dnevno zabavo za 4 letnico

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

tema odprta - 22. nov 2006 10:34 | ogledi: 4.629 | odgovori: 5

Moja hči bo čez dobra dva meseca praznovala 4 rojstni dan. Da ne bo tako, kot vsako leto doslej, ko so na rojstni dan prišli samo sorodniki, smo se letos odločili, da bo povabila tudi prijatelje, ki jih ima v vrtcu.

Zanima me ali ima kdo izkušnje s tem.

Rada bi organizirala tako, da bi bilo za vse čim manj stresno in čim bolj prijetno za otroke.

Prosim, za nasvete, kaj naj pripravim, da bodo otroci z veseljem pojedli, pa tudi če ima kdo kakšne zanimive ideje za skupinske igrice.

Hvala za odgovore.

Smejte se in lepo se imejte.

Levinjav

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

22. nov 2006 11:00

Tudi jaz pripravljam vsako leto zabavo za rojstni za moja otroka, vendar sta že stara 9 in 11 let . Praznujeta pa že od vrtca naprej z svojimi prijatelji. Za hrano jim vedno najbolj tekne pica , domača, za predjed jim pa vedno pripravim obložene kruhke na francozu, z različnimi salamami, siri, zelenjavo, različnimi namazi. Na mizi so tudi različni drugi prigrizki, čips, smoki itd. Za pijačo imajo pa najraje coca-colo in vodo. Včasih pa sem pripravila tudi piščančje medaljone in pomfri ali pa skuhane mini hrenovke. Na koncu pa vedno sledi torta, tudi domača , navadno je torta pingvin, recept je tudi v bazi, vendar ne kot torta amapak kot pecivo. Naslednji mesec ko bo hčerka praznovala rojstni dan , se bodo šli tombolo. Zanimiva igra in tudi privlačna zaradi daril (skromnih) . Hčerka je celo leto zbirala določene skromnosti (radirke, svinčnike, skodelice ...)Je dolga igra, vendar zanimiva. Pripravile sve že tudi skromna darila, za eno vrstico, za drugo malo večja , za tretjo pa večja. Saj to so kake sladkarije in že vse našteto od prej. Želim ti prijetno organizacijo rojstnega dne. Lp, stanej STANEJ

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

22. nov 2006 13:48

Zanimive ideje: Pizzo narediš ponavadi s salamo in sirom, ali dodaš še kaj?? Levinjav

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

22. nov 2006 14:11

Pizzo navadno naredim : eno z pizza šunko, sirom in gobicami, drugo z istimi sestavinami brez gobic in seveda z pizza začimbami . Sir pa vedno dam na koncu ,ko je pizza že skoraj pečena ,za kakih 2-3 minute dam v pečico. Testo za pizzo pa mora biti res tanko. stanej STANEJ

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

22. nov 2006 19:40

Najlepša hvala!! Sporočim rezultate. Levinjav

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

22. nov 2006 20:20

mi smo večkrat za rojstne dneve nardili tudi pice, ki so pa bile okrogle in obložene v obliki obraza (normalno s šunko, pelati, sirom, potem pa npr.: rdeča paprika za usta, zelena za brke, šampinjoni za oči, kolobarji paradižnikov za lica, ipd.) -

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti