Darila za praznike

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

22. nov 2006 19:26

Mimika to sem pa tudi jaz že gledala, pa sem upala da se kaka duša oglasi iz Lj konca, da se uturim kot sovoznik:) drugače pa bomo letos podarjali magnetke, pa doma izrezljane rudolfe (iz šperplate), kaki piškotki z doma narejenimi okraski iz šperplate. V sparu so posode za shranjevanje piškotkov malce pod 700 sit, velike in luštne, sploh ena je taka posebno cort, imajo pa tudi samo plastične, žal ne vem cene. p

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

22. nov 2006 19:45

lani sem kupila servis - enostaven bel porcelan za zajtrk, in šestim prijateljem potem zadevo poslikala - vsakemu svoj motiv (glede na navade in želje). Uspelo je zelo lepo, tako da sem potem poslikala še vsakemu svoj set z istim motivom kot na porcelanu. Začetna investicija v barve je bila malo večja, ostalo je bilo pa v osnovi relativno poceni. Efekt je bil pa precej bolj prestižen. Dolgo niso verjeli, da sem vse skupaj naredila sama. Torej - skodelica, servirni oval, skleda...in malo časa za barvanje - pa je lahko zelo lepo darilo. Lisa

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

22. nov 2006 20:37

Lisa, super ideja! Imaš kaj poslikano, se da kaj videt? smrketa

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

22. nov 2006 20:40

lani sem jaz naredila za darila smrecico iz medenjakov, res da ni drago darilo, vendar se na nej nikjer ni nabral prah

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

22. nov 2006 20:47

precej smo že pripravili (naša družina, oz. samo mlajši del, mami pa ati nas pa hvalita): - kupile smo vrečke iz blaga, bele (oz. umazano bele), take za v trgovino, in jih porisale z barvami za blago - ene s kakim vzorčkom, druge s sliko (npr. angelček, hobotnica, dva vesoljca, ki se stiskata,...), pomagale smo si s slikami iz interneta, ker je lažje risat, če lahko kam gledaš... super so! kar težko jih bomo dali, kr so taaako lepe! - iz fimo mase magnetke - za vsako prijateljico pa bom izbrala 3, 4 dobre filme, ki sem jih vidla v zadnem času in so mi bli zares všeč in jih bom zapekla na dvd-je. - pa tudi piškotki bodo -

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

22. nov 2006 21:29

Jaz bi pa rada realizirala idejo o doma narejenem milu.v katerega lahko dodaš začimbe in vliješ v različne modele,lahko daš čez lonček-modelček vrvico in dobiš milo na vrvici.byby ena mš

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

22. nov 2006 22:44

Zupanja, kje dobiš magnetke, da jih daš pod motive iz fimo mase? Ta ideja se mi zdi zelo fajn in zdi se mi, da bi jo s sinom letos lahko speljala. Hvala, Sy

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

23. nov 2006 9:51

Sy, v Ljubljani jih dobiš v Levčku (BTC, hala A v kleti), Art (City park), Antus, Prometej (v centru), verjetno še v kakšni bolje založeni papirnici. stana

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

23. nov 2006 10:16

stana.r mi lahko prosim poveš kje je v city parku ta Art - a je mišljen Leonardo ali kaj drugega da še ne poznam, bi šla danes v tisti konec - grem zelo poredko, sem mislila da je v hali A kjer je knjigarna in galerija Art, to najbrž ni to? hvala! maja

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

23. nov 2006 11:18

sem prišla na idejo da bi s hčerjo naredile sklečke iz slanega testa, v katere bi potem dali suho sadje, zavili v prozoren papir in na vrvico s katero bi zavezali vrečko navezali še posušene pomaranče in limone ariella

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti