Navdušena obiskovalka

neznan uporabnik
tema odprta - 16. nov 2000 13:15 | ogledi: 5.539 | odgovori: 6

Navdušena sem nad Vašo stranjo. Čestitam; je ena prijaznejših, kar jih poznam. Očitno premalo deskam, ker sem zanjo izvedela šele zdaj, pa še to od hčerke. Pohvale vredna je tudi očitna skrb za jezik. Strokovnost gospe Marinke poznam že dolgo (desetletja?!), pa tudi recepti drugih so odlični. Glede kaosa: "Predvsem pa nobene panike," je rekel Švejk. Uredniku in izvoljenki pa vso srečo tudi v prihodnje.

Lep pozdrav, Mira.

Micka2010  

član od: 7.9.2010

sporočila: 31

9. sep 2010 12:36

Evo, sem zvlekla ven tole temo, kateri moram dodati pohvale še z moje strani. Sem že marsikaj uporabnega odkrila na tej strani, velikokrat bi tudi kaj vprašala, pa..... Sicer pa - evo poguma na ful - nova tukaj ... in nova za štedilnikom! Lahko da bo kdaj kaj butastega uletelo z moje tipkovnice. Bog pomagaj! Se vnaprej opravičujem in ponižno prosim za nasvet, če se kje ne bom znašla, računam na vas. :) Aja.... izobražujem se za začetek na indijski kuhinji. Nekako mi jedi kar uspevajo, vsaj moj dragi (uboga kanta za ponesrečene jedi) pravi tako. :) Upam da ne iz preračunljivosti, ampak iskreno, hehe Čapati gre skoz, zelenjavni kariji na tisoč in en način tudi. Tudi kakšen kruhek ali keks mi uspe. Naan je že znanost, sploh imam strah pred kvašenim testom, saj veste.... vstane na ful, pol pa dol pade al pa sploh ne vstane. :))) Sicer pa .... voljo imam, čas tudi.... potrebujem le še ideje, motiv in veliko spodbude. Falafel je pa adijo pamet. Cvretja tako ali tako ne maram, mi je pa tista kupljena masa iz Mercatorja razpadla na prah v olju.... :( Skratka, lepo vas pozdravljam - Buon Apetit! ;) Mici Micka2010

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. sep 2010 15:47

Čaki no, če se greš že indijsko kuhinjo, pol se ne pozdravlja buon apetit, ampak nekaj takega: बोन एपीटिट! Sicer pa: pozdravljena tukaj gor - ti rečem, je res prima, pa se mi zdi, da to ni samo moje mnenje!

lp

cervus

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

9. sep 2010 15:53

elaphus je napisal/a:

Sicer pa: pozdravljena tukaj gor - ti rečem, je res prima, pa se mi zdi, da to ni samo moje mnenje!

lp

cervus

 

girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

Micka2010  

član od: 7.9.2010

sporočila: 31

9. sep 2010 15:59

Jejhata, girica, tam pa še nisem. :)))) Hvala! Micka2010

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. sep 2010 16:03

O, dobrodošla. Pa še indijska kuhinja za povrh ...

, mamamia

mamamia

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

10. sep 2010 10:01

Dobrodošla, povem ti, da je tale naša "kulinarika" kot kava. Brez nje ne moreš, obravnava vse kar te zanima, razen (skoraj) politike. Super je, boš videla.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti