Njoki z nutello

makaronarka  

član od: 16.8.2006

sporočila: 31

tema odprta - 20. nov 2006 10:40 | ogledi: 5.489 | odgovori: 5

Zdravo

Nekje sm slišala, a naj bi obstajali njoki z nutello. Morda gdo ve kaj v zvezi s tem?

lp

makaronarka

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

20. nov 2006 10:49

Probali smo samo cmoke z nuttelo, kupila pa sem jih v Hofferju. Pa niso bili bogve kaj. Malčica

neznan uporabnik

20. nov 2006 11:28

Če bi jih želeli doma pripraviti je to zelo težko, ker postane nutela na toploti dobesedno tekoča. Po mojem bi se jih lahko polnilo s koščkom jedilne čokolade, ki se ne topi tako hitro in bi bila manjša možnost, da nadev steče iz njoka ali cmoka. Potem pa kakšno omako iz nutele in sladke smetane pa bo. Jaz sem včasih otrokom večkrat pripravila njoke s sladko omako in sicer tako, da sem segrela malo masla, na tem maslu razmešala 2-3 žlice domače marmelade ali še bolje džema s koščki sadja, malo zalila z vodo in ko je zavrelo to nekoliko povezala z malo moke. Odlična omaka, ni presladka, ker se jo razredči z vodo in otroci so imeli to veliko raje kot vsak golaž. Njoki pa seveda navadni brez polnila. Poizkusite. Lep pozdrav Tedi tedi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. nov 2006 12:35

Ali pa v vroče mleko malo čokolešnika in žlico nutele.....zelo orgiastično za otroke, starejše od 30 let....:) Vendelina jr.

makaronarka  

član od: 16.8.2006

sporočila: 31

20. nov 2006 20:29

vendelina a mi lahko tole zadnje malo bolj razložiš makaronarka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. nov 2006 9:44

Pogreješ mleko, daš noter malo manj čokolešnika kot običajno, eno žlico nutele in to vse skupaj počasi mešaš. In se počutiš kot velik zadovoljen otrok. Če pa s tem hraniš svojega moškega....bo pa vse naredil za tebe (to je tisti orgiastični dodatek na koncu teksta). Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti