iskanje receptov po abecedi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. mar 2007 19:30

Ja, žal je tako. Gre za udobje. Fino je, da te vrže točno tam kjer je novo sporočilo (če imate vključen napredni urejevalnik vrže le na pravo stran, samo se hitro najde zvezdice). Pri nas se plačuje le udobje, ja. Iz tega udobja pa se potem krijejo stroške za osnovno delovanje. Tako gre sistem. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

23. mar 2007 22:45

Eskada, na vrhu imaš označeno število strani, imaš tiste, ki si jih že pregledal obarvane svetlejše, kot tiste, ki jih nisi še (vsaj pri meni tako deluje) in ko odprem forum me vrže na začetek ampak grem od zanje svetlejše strani brat naprej ne pa vsega. reza

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. mar 2007 22:58

Zelo zvito Zdaj vem, zakaj vas je tako motilo, ko so bili vsi linki enake barve Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. mar 2007 23:31

escada je napisal/a:
Že nekajčasa razmišljam o "pluskotu" in verjetno se bom tudi jaz kmalu nagradil... Escada

To so besede, Escada . Takšen nobel  in lepo dišeč nick, pa brez pluska...to pa res ne gre, no

 

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti