iskanje receptov po abecedi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 19. nov 2006 20:21 | ogledi: 4.939 | odgovori: 24

Spoštovani obiskovalci

Očitno sem malo čuden, ker vsak dan dobim nekaj pisem o tem, da ne morete receptov listati po abecedi, ampak le po datumu?! Ampak vas ne razumem

V portalu imate zadnjih 10 receptov, spodaj pa piše VSI RECEPTI. To pomeni vsi seveda sortirani po datumu, tako kot so tudi na portalu. Od nekdaj je tukaj seznam receptov, zložen po datumu...

Iskanje po abecedi: Odprete iskalec: http://www.kulinarika.net/iskanje-recepti.asp in kliknete na IŠČI in imate recepte zložene po abecedi. Če izberete rubriko imate recepte zložene po abecedi le iz določene kategorije. Če izberete črko imate le recepte na to črko... Recepte v iskalcu lahko uredite tudi po datumu, tako da izberete način sortiranja. Potem imate še možnost ali se rezultati prikažejo od A-Z ali od Z-A, torej naraščajoče in padajoče.

Moja logika je morda drugačna kot vaša (nanaša se na tiste, ki mi pišete). Jaz enostavno ne razumem vaših pisem. Zato sem tudi napisal to temo, upam, da bo pripomogla k temu, da boste "spet" lahko iskali po abecedi. Čeprav je to mogoče že nekaj let.

Lep pozdrav

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. nov 2006 22:32

Še nikoli nisem iskala recepte po abecedi. Prej sem iskala recept za marmelado pa sem vnesla marmelada, odprlo se mi je cel kup receptov za marmelado. Šla sem pod iskanje, iskanje, splošno, kar mislim, da imajo tudi ostali člani ne le pluski. lp Anamarija

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

20. nov 2006 8:33

Pozdravljeni, Jernej! Mislim da je šlo za to, da smo na "neprenovljeni" strani pod rubriko iskanje na tisti strani, ki jo omenjaš, našli en cel kup Bojanovih sličic. In če si kliknil na katero izmed teh sličic, si našel recepte cele kategorije zložene po abecedi. Sedaj če v stranskem meniju klikneš na to kategorijo, dobiš recepte izpisane po datumu. Ker sem se tudi sama prej posluževala predvsem takega načina iskanja po kategorijah, tudi nisem takoj našla receptov izpisanih po abecedi. Morda sem ti pomagala razložiti našo stisko . Sedaj pa si tako lepo razložil, da najverjetneje ne bomo več imeli težav. Lep pozdrav, Ana Češnovar

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. nov 2006 8:39

Aha... No tiste strani kjer so bile kategorije z Bojanovimi risbicami malimi ni več. Aha tisto na levi vas moti torej. To bi lahko pa spremenil tako, da bi privzeto izpisovalo po abecedi, če imate tako raje. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. nov 2006 9:06

Heh, vsi so mi pisali, da ISKANJE zloži le po datumu, pa sem se čudil. Veverica, ti si mi pa prva opisala kaj vas muči Ker to pa ni noben problem, sem zdaj naredil da je po abecedi privzeto, če klikaš na levi brez iskalca Upam, da bo zdaj volk sit in koza cela Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

21. nov 2006 8:11

Me veseli, da sem pomagala! Lep dan, Ana Češnovar

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

21. nov 2006 9:10

Jernej pa vi ste tako super, ker vse tako hitro in po željah uporabnikov uredite. Točno to smo pogrešali in si želeli tudi na prenovljenih spletnih straneh - izpis receptov po abecednem vrstnem redu v posamezni podkategoriji receptov. Sedaj to deluje in spet se (vsaj jaz osebno) lažje znajdem pri iskanju recepta ki ga potrebujem. muffin

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. nov 2006 9:26

muffin: Ne ugodim vsem željam Ker vsem obiskovalcem ne morem ugoditi vseh želja... Sicer se splača uporabiti tudi iskalec, lahko precej bolje zamejiš, kaj iščeš... Že samo z iskanjem po kategorijah in začetni črki recepta. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. nov 2006 11:02

Fajn je, da lahko tudi nepluski omejimo iskanje na določeno črko! To je res super! Atina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. nov 2006 11:06

A ne da? Samo... ta možnost sicer že obstaja od prej Iskalec je fina stvar! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. nov 2006 14:20

Saj vem... Samo prej sem malce drugače iskala. Že na začetni strani z recepti, ko so bile spodaj črke. Me pa moti, da se tisto, kar že odprem, ne osvetli (kot se je prej), tako pri forumih, kjer je več strani, sem prej vedno vedela, katere strani sem prebrala, katere ne. To je edina pomanjkljivost, ki sem jo odkrila. Drugače pa... ČESTITKE! Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti