Tezka odlocitev

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

21. nov 2006 20:53

Vendelina, Uporabno ne samo za Vesno. jasna

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

21. nov 2006 22:03

Vesna kot je napisala Vendelina ti tudi jaz priporočam,da čimprej ukrepaš in narediš tisti odločilni korak,o katerem si mi že pred meseci govorila. Tudi jaz sem bila 20 let nazaj v takšni situaciji kot si ti sedaj/razen težke bolezni katero uspešno premaguješ/,pa sem tudi odlašala predno sem se odločila.Sto različnih izgovorov sem našla sama v sebi takrat.Zaradi tega sem zapadla v hude depresije in tudi organske bolezni so se mi pokazale. Ko pa sem se potem na hitro odločila in storila prvi korak,sem čutila veliko olajšanje.Hčere so bile stare 7 mesecev in 6let in pol,mlajša je imela astmo,veliko napadov dušenja,brez stanovanja ,jaz brez samozavesti,v bistvu sem bila čisto na tleh. Vendar verjemi mi ,da ko sem imela tisti mir,ki ga prej pri možu ni bilo,smo se kar lepo pobrale in danes premišljujemo,kakšno vzgojo in življenje bi imele hčere,če bi še vstrajala. Zato Vesna pri sebi mislim,da si že razčistila,samo korak naredi.Na začetku bo hudo,potem pa boš spet normalno zaživela,sebe spoštovala in imela samozavest. Lep pozdrav Jelka jelcy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti