Zajtrk, da ali ne?

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

24. nov 2006 18:27

Se popolnoma strinjam z Vendelino jr. Vse ljudi, ki jih poznam in jedo zajtrk, nimajo težav s težo. Tudi jaz jem zajtrk vsako jutro (ob 5:30) in se prav zaradi zajtrka vstanem malo prej. Zajtrk sem se nažalost navadila jesti šele po porodu in hvala bogu, da je tako. Anja

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

24. nov 2006 18:54

Ko sem hodila v šolo (osnovno in srednjo) nisem nič zajtrkovala preden sem odšla od doma, saj smo imeli kar hitro malico. Problem je bil ko sem prišla domov, ker sem bila lačna, potem pa sem mogla še skuhat kosilo. Na faksu sem včasih na hitro kaj pojedla, ali pa vzela sendvič z raznimi nadevi-(ne s salamo, ker je običajno vedno iz torbe prismrdela) s seboj. Sedaj, ko sem doma, pa s tamalim redno zajtrkujeva. Vsaj jaz sem zjutraj lačna kot volk. Opazila sem, da je odvisno od tega kako spim. marelica

_pikica_  

član od: 1.9.2006

sporočila: 208

24. nov 2006 19:46

tudi jaz zjutraj zatrkujem - to je moj obred. Ne predstavljam si, da ne bi jedla. Včasih, če me baše čas, spijem 2 ali 3 kefirje, drugače pa jem kruh, muslije, ajdovo kašo, zmeraj zraven sadje in obvezno zeleni čaj. Nato pa še malico čez 3 ure. Le tako normalno funkcioniram

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti