Novo leto 2000 - želje naših bralcev

neznan uporabnik
tema odprta - 16. nov 2000 13:14 | ogledi: 2.805 | odgovori: 0

Objavljamo nekaj vtisov, ki ste nam jih poslali ob novem letu. Zahvaljujemo se vsem za lepe želje in spodbude.

Leto se počasi izteka in nam uhaja, a že prihaja novo leto, ki nam bo uresničilo vse želje, ki jih staro leto ni uspelo. Vi pa bodite še naprej tako dobri kot ste do zdaj in vam želim veliko obiskov ter veliko uspehov vsem skupaj. - Natalija

Želim vam srečno, veselo v novem letu! Še tako nadaljujte, zelo rada pregledujem vaše strani. - Rolanda

Upam, da boste kljub ukinitvi nagradne igre še vedno ažurno vzdrževali novosti; sama predvsem brskam med sladkimi recepti. Obenem vam želim vesele praznike! - Miryema

Čeprav nikoli ne pišem komentarjev, na tem mestu in sem šele kratek čas na vaši listi, bi vam vseeno samo zaželela veliko uspehov na tem področju, saj smo po tej novi poti kar dobro obveščeni o raznih novostih v kulinariki in še o marsičem. Hvala in srečno 2000. - Anica

Vilo mi je všeč, poskusite najti še kake sponzorje, čeprav bodo manjše nagrade. Užitek je od tedaj, ko sem vas našel na internetu. Srečno in upam, da se kmalu vidimo - Marjan

Ob iskanju odgovorov na vprašanja sem spoznala marsikaj novega, lahko nas še kdaj presenetite s čim podobnim :-)). Veliko uspehov v novem letu! - Mirjana

Le tako naprej tudi v prihodnjem letu - da bodo dnevi (in seveda hrana) z vami še naprej vedno bolj "užitni" in užitkarski. Vso srečo in dobro voljo! - Vesna

Škoda zame, ker sem šele pred casom odkrila to dobro stran :(( - Mateja

Dobri ste !!! - Boris

Vsem želim lepe praznike in polne želodcke tudi v novem tisočletju - Nina

Zelo zanimiva spletna stran. Koristna in z veliko veselja "brskam" po njeni vsebini. - Marjan

Nagradna igra je bila lepa popostritev sivih decemberskih dni, čeprav sem tudi sicer redna obiskovalka vaših strani. Ob tej priliki vam želim tudi lepo praznovanje Božiča, v novem letu pa obilo uspehov, sreče , zadovoljstva, predvsem pa zdravja, da boste lahko še dolgo ustvarjali najlepše strani KUL SLOVENIJE. - Olga

Srečno novo leto, nazdravje novim uspehom. - Edo

Sama nagradna igra mi je bila zelo všeč, saj sem tako spoznala tudi spletne strani različnih proizvajalcev, ki jih sicer ne bi posebej iskala. Sem pa malo žalostna, ker je bilo dosedaj pošiljanje odgovorov brezuspešno (vsaj moje upanje je bilo večje kot pri 3X3). Pa kaj hočemo: Življenje je igra in nekdo dobi pri nagradni igri KUL SLO, drugi pa kaj drugega lepega, kar jih osreči. Vsem kuharčkom in kuharicam iz KUL SLO želim čim več dobitkov v Novem letu in kar tako pozitivno in uspešno naprej v 2000! - Nika

Igra je super. Upam, da dobim vsaj v zadnjem krogu kakšno nagrado. - Goran

Prijetno in zabavno je sodelovati v vaših nagradnih igrah. Večkrat pogledam na Kulinariko.net, saj so to najbolj ažurirane strani, objavljeni recepti pa zelo kvalitetni. Želim vam srečno 2000 in tako "zagnanost" tistih, ki ustvarjate te strani, še naprej. - Boža

Lepo je bilo sodelovati, vendar žal nikoli nisem imel sreče z žrebom. Upam, da boste še kdaj pripravili kaj podobnega. - Vlado

Igra je potekala zelo super in tekoče, nagrade so bile enkratne in vprašanja ne preveč težka. Še čim več takšnih nagradnih iger nam pripravite in srečno 2000! - Natalija

Nadaljujte z objavami receptov! So dosti bolj pripravni kot tisti iz kuharskih bukev. - Brane

Prijetno, zabavno, domiselno in poučno. - Darja

Vesel božič in srečno 2000 vsem urejevalcem KULINARIKE. Kar tako naprej. - Jure

Še veliko gurmanskih užitkov v naslednjem letu, torej letu 2000 vam želim - Marjan

Zelo pohvalno. - Vinko

KulSlo je super - recepti zanimivi in uporabni, ocene lokalov zanimive. Vedno se najde kaj novega. Privlačna je bila tudi nagradna igra. Želim Vam vesele praznike, v novem letu pa veliko delovnih uspehov! - Nataša

Želimo si še več takšnih nagradnih iger. - Marko

Vsem kuharčkom želim srečno v novem tisočletju in se veliko novih idej! Pa še misel V.Vodnika: Vino pijte, ne vodo, repo jejte, ne meso! - Nina

Redno obiskujem vašo spletno stran. V tem letu je bilo veliko uporabnih in dobrih receptov, katere pridno uporabljam in pri tem dobim ideje še za druge kombinacije. Najljubši so mi recepti gospe Pečjakove in želim, da bi tudi v prihodnje imela tako srečno roko pri izbiri le - teh. Ekipi Kulinarične Slovenije želim srečno, uspešno in ustvarjalno leto 2000, s prisrčnimi pozdravi - Herta

Odlični ste, imate zanimivo vsebino, po okusu za želodec tudi. Lepo se imejte, nadaljujte tako še naprej! Srečno za danes in tudi v letu 2000! - Sonja

Želela bi velik arhiv dobrih receptov, po katerem je možno iskati po različnih ključih - Polona

Naj novega Vam leta zarja,

prinese dneve brez viharja,

izpolni dobre Vam želje!

Lep pozdrav in srečno. - Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti