Franc murko hudo bolan

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

tema odprta - 8. jan 2002 10:25 | ogledi: 3.502 | odgovori: 19

Moj ded je bolan

Sporočam vsem bralcem Kulinarike, da je ob samem koncu starega leta zbolel moj ded.

Naroča mi naj vas pozdravim in zaželim srečno in predvsem zdravo novo leto 2002. To zadnje je še posebno pomembno za mojega deda, ki je sedaj priklenjen na posteljo.

Sam ni vedel ali naj vam pove, kaj mu pravzaprav je, vendar se je po moje odločil povsem pravilno, saj bi se to lahko zgodilo komurkoli. To naj bo kot opozorilo in priporočilo, da pomoč poiščemo še preden se nam zgodi kaj hudega.

Vsi dobro veste kakšne zdravstvene probleme je ded imel, prosil vas je tudi za nasvet in pomoč, seveda pa kakršne narave je sam, se je znal pohecati tudi na svoj račun.

Za praznike smo bili doma skoraj vsi člani družine in moram reči, da je bilo prav zabavno.

Dobro smo jedli, starejši pa so ga tudi nekaj spili, da je bilo včasih že kar preveč. Dedovih vetrov smo že navajeni, deležen je bil tudi kakšne zbadljivke, nato pa se je odločil stvar vzeti v svoje roke. Z rokami se je naslonil na mizo in se rahlo razkoračil. Otrokom je rekel naj mu prižgejo šibico. Zabavali smo se ob plamenčkih. Naenkrat pa je iz deda zagrmelo, da smo vsi odskočili. Ded je zakričal, saj je dobesedno zagorel. Močno opečenega so odpeljali na klinični center.

Ded se vam opravičuje, če je bil včasih malo netakten in vas lepo pozdravlja.

V dedovem imenu napisal Matevž Murko, 8.1.2002.

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

8. jan 2002 11:12

Oh, kako nenavadna nesreča! Sreča pa je, da je Matevž Murko podedoval smisel za sočno pisanje, tako da nam tudi v prihodnje ne bo dolgčas. (če je to taporedni vnuk Matevž, naj raje ne uporablja smeškotov) Pa pozdravite deda. LP Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. jan 2002 11:30

Sine, zdaj pa nisi več smešen. In tvoje pisanje nima več nobene veze s kulinariko, meni pa je potrpljenje s teboj pošlo! Samo še eno drobno napako naredi na tem forumu, pa boš imel blokirano uporabniško ime. Pojdi se izživljati kam drugam! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

HALI  

član od: 3.9.2001

sporočila: 112

8. jan 2002 13:58

Bravo,Jernej! Verjetno obstajajo kje kakšne strani, ki so namenjene takšnim ljudem.

neznan uporabnik

8. jan 2002 14:24

Oops! Pa je spet po dougem cajtu zanimivo na hot sajtih. Saj vam Matevž ni nč hudga hotu. Kdo se zdej tuki izživlja? Bojan,a to ka si pa ti mene nagovarju naj se usedem na Jernejev valar je pa u redu? Tudi Jernejevo slinjenje okoli mojega erotičnega sladoleda me je spravljalo v zadrego! Matevž, pozdravi starga ata. Tina Gorejnak

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

8. jan 2002 14:48

Tina, ne mi podtikat izjav, prosim! Nikoli nisem in tudi ne bi kaj namigoval.., le Jerneju sem, če se prav spomnim, PRIPOROČIL uporabo valjarja na prerazgretih glavah, par tednov nazaj. lp no, tistega virtualnega starega ata pa še enkrat pozdravljam Bojan

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

8. jan 2002 19:13

...lahko bi uvedli novo rubriko, nikakor osmrtnice, ker se jih ne da soliti, popoprati ali kisati in so zato neprimerne za KulSlovce, ceprav je v primeru flatulacije skorajsnji odhod v vecna lovisca neizbezen. Vljudno prosim sefe iz KulSlo za eno majckeno neuzitno rubriko, v katero bodo le sefi sami premescali take dialoge kot zgoraj, in bodo ostali forumovci odpirali tisto neuzitno rubriko samo ce bodo to hoteli. Hvala, hvala vam ostalim za aplavz Lep pozdrav vsem Henri

neznan uporabnik

9. jan 2002 10:32

Zdravo ! Velja omeniti, da so nekatere teme res sodijo bolj v rubriko Poslušalci čestitajo in pozdravljajo kot kam drugam, no ampak zaradi tega se res ne smemo preveč razburjati. Ne vem, če veste, da bi se Murko bolje počutil, če ne bi jedel mesa. Kaj pravite? Urednika pa prosim še za pojasnilo zakaj taka nestrpnost do gospoda. Prispevki so vsebinsko vredu. Zdravo ! florjan nahtigal

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. jan 2002 11:25

Florijan: Ker riše kljukaste krie, govori o zažiganju črevesnih plinov itd... Kar NE SPADA na kulinarični forum. Naj odpre svoj forum kje drugje! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

9. jan 2002 11:55

...A M E N ! Lep pozdrav vsem Henri Henri Ratej

Riko  

član od: 30.8.2001

sporočila: 275

9. jan 2002 12:07

Prosim, čimprej blokirajte »murkom« uporabniško ime, tudi za »neužitno« rubriko, menim, ni potrebe. Oopse pa florjani pa ...…, lahko kje drugje najdejo svoj prostor, kjer se bodo pogovarjali »vsebinsko vredu«!. Lep pozdrav! Riko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti