Franc murko hudo bolan

tema je zaklenjena

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

9. jan 2002 12:10

ma tale MURKO me je nasmejal do solz......jaz mislim, da ni nič hudega, če se kdaj nasmejemo tudi tule na KULSLO.... Herman Teron

neznan uporabnik

9. jan 2002 12:46

Tale Murko, kdorkoli že to je, res nikomur ne škodi in tudi sam se včasih nasmejim ob branju njegovih prispevkov. Pojavljajo se dvomi o Murku in vnuku, sam pa mislim, da je vse kar piše res, le da je način pisanja duhovito obarvan. Provokativnost v teh spisih je podkrepljena z resnostjo in prizadetostjo vsakdanjega življenja. V stvari moramo vendarle poiskati bistvo ne pa se obešati na neumnosti, ki stvar zamegljujejo, kot dnevna politika. Morebiti pa je vnuk tale tekst napisal brez vednosti g. Murka ali pa ga je po svoje hudomušno dogradil? Vseeno Murku želim več zdravja in naj se nam kmalu javi. p.s. Pomislite kaj bi bilo z Murkom ali celo z vami, če bi obiskali kakšno od na zadnje ocenjenih gostiln. Dober tek! marjan zajc

Titi  

član od: 15.11.2001

sporočila: 35

9. jan 2002 13:02

Meni se pa zdi, da ljudje pišejo taka sporočila ker se jim prav fino zdi, da se toliko razglabja o napisanem in o njih. Pač želijo pritegniti pozornost. In to jim prav dobro uspeva Gospodu Murku pa želim več zdravja in predvsem pozornosti najbližjih v novem letu - pa naj bo namišljena oseba ali ne...on to sam najbolje ve... Pozdravček, Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. jan 2002 13:28

Če ste mnenja, da taka pisma sodijo na Kulinarični forum, prav... Potem bom odprl poseben forum za ta namen. Resničen ali ne, vseeno je... Dejstvo ostaja samo eno: TO NE SODI V NAŠ FORUM Če je še tako smešno, potem si oglejte smešnice... Meni se vsebinsko ne zdi primerno našem diskusijam o hrani. Samo to, v ostalo se ne bom vtikal... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

9. jan 2002 13:28

Use skupi je voda na mlin Bojanu in Jerneju. Ker so lettersi od Murkota ful brani je tko tud ful obiska na sajtih od kulinarike. Men je to use kul. Čao! Tina Gorejnak

Titi  

član od: 15.11.2001

sporočila: 35

9. jan 2002 13:53

Tina G., dvomim, da je obiskanost kaj večja zaradi takih sporočil, ker sem -v veliki večini- prihajamo tisti, ki nas zanima kulinarika in vse kar je z njo POVEZANO. Zato se kar strinjam z Jernejem, da določene stvari pač ne spadajo sem. Me prav zanima kakšni rezultati bi bili, če bi glasovali za ali proti... Tina Renčelj

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. jan 2002 14:12

Mogoče bom pa dal to na kratko anketo... Obisk v zadnjih dveh dneh je pa povečan izključno zato, ker smo na Matkurji objavili, da imamo nagradno igro... Danes že upada obisk na normalo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

9. jan 2002 14:32

Problem sploh ni v Murku, na katerega ste se spravili, ampak v raznih obiskovalcih, ki o kulinariki nimajo pojma in dajejo jušno kocko na svinjske zrezke. "Za humor več posluha, pa bo tudi dobra juha." (Ivan Ivačič) "Zbadaš nemarnica, bol´š si k´ pa šmarnica." (Andrej Smole) "Usta polna smeha, da vampek ne boleha." (ljudska) Boris Fedor Kopitnik

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

9. jan 2002 19:35

........in sedaj bi Jernej lahko zaklenil temo................ .......... preden še komu drugemu začnejo spuščati plini.......... Anča Sporočilo je spremenil(a) anja dne 09. jan 2002 19:37:13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti