Vprašanje za jerneja (administratorja)

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. jan 2021 22:36

Jernej, a bi se dalo kaj naredit tako, da bi z znakom pred imenom uporabnika ta dobil opozorilo, da ga je nekdo nekje omenil, ga kaj vprašal itd? Mislim, da sem enkrat že omenjala nekaj takega. Na enem kulinaričnem forumu imajo narejeno tako, da ko pred imenom uporabnika narediš afno - @ - , na primer @mamamia, me, ko se prijavim na stran, čaka opozorilo, da me je nekdo nekje omenil. To bi prišlo prav pri receptih recimo oziroma vprašanjih ali pripombah, tudi na Zidu recimo. Sama sem več krat ugotovila, da nisem odgovorila na vprašanje ali pripombo, tudi na forumu recimo, ker pač nisem bila pozorna, nisem več spremljala itd. 

>Pa še o oglasih - na drugih straneh jih večinoma blokiram, na Kulslo pa ne, ker vem, da stran od tega živi. 

mamamia

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

14. jan 2021 7:34

VilmaS je napisal/a:

Pri novih temah ni težav- klik na puščico (novo od zadnjega obiska) ali zvezdico (prvo novo sporočilo). Pri starejših temah, kjer puščic in zvezdic ni, pa jaz tudi ne znam drugam klikniti kot na naslov teme, ki pa me vedno postavi na prvo sporočilo na prvi strani (od n.pr. 367 strani v temi Malo za hec)... mzm, kam/kako je treba?

V.

Ah, pred osmo težko spacam skupaj natančen odgovor, , Folibertu bi morala napisati, da mu v temi o kosilih, ki jo omenja kot primer, nikakor ni potrebno gledati prve, začetne strani, pa sem kar na splošno pisarila, ja. Za stare teme vem pa toliko kot ti, moti me pa ne, saj se mi zdi tako kar prav, da namreč začneš na začetku, če kaj iščeš.

lp, mzm

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. jan 2021 0:28

mamamia: možno je narediti, je pa precej zahteven projekt, da bi bil za vse, kjer si omenjena. Zaenkrat lahko označiš, da se želiš naročiti na temo na forumu ali pri receptih, tvojo prošnjo za izboljšavo pa sem si zapisal med možne izboljšave. Hvala za idejo.

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

2. feb 2021 11:24

Pozdravljen, Jernej, na Zidu se danes in včeraj nepravilno prikazujejo šumniki v komentarjih, danes se prikazujejo samo objave na prvi strani Zidu, ko si želim ogledati npr. stran 2, se prikaže spet samo prva stran, všečkanje sicer občasno deluje, vendar ga sistem danes oziroma ta hip ne zazna in pod fotografijo všeček uporabnika ni evidentiran, ko se stran osveži.

Glede na to, da je bil včeraj večji del dneva kulinarika v nadgradnji, domnevam, da so te težavice le prehodnega značaja

Prijazen pozdrav,

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. feb 2021 11:49

Hvala za opozorilo, bom preveril in rešil težavice.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. feb 2021 11:56

Mislim, da sem težave odpravil, lahko prosim preverite?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. feb 2021 13:42

Nisi, vsaj za naza je ne.

rimljanka

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

2. feb 2021 13:52

Jernej, pravkar sem komentirala na Zidu, vendar vidni zapis še vedno ne prikaže šumnikov, vidim jih le, ko pišem tekst pred objavo in pa takrat, če "okvarjeno" besedilo spreminjam, ko pa oddam spremembo in stran osvežim, je zapis spet neberljiv.

Kot je že rimljanka zapisala, se šumniki  še vedno nepravilno prikazujejo pri vseh zapisih na Zidu, tudi na tistih davnih iz leta 2016, ki pa si jih je vseeno prav lepo znova ogledati, med drugim tudi recimo tole objavo, ko je bil Sky še majhen.

Všečki pa lepo "primejo" in  se zabeležijo, pa tudi prejšnje strani na Zidu si lahko ogledam. 

Hvala za popravke

Katarinči

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 2. feb 2021 13:53

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 2. feb 2021 13:53

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8685

4. feb 2021 19:28

Jernej, prosim za pomoč. Ko povlečem sliko s telefona, mi pokaže tako napako. To se dogaja kakšna 2 tedna. 

Hvala. 

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. feb 2021 12:47

Dragička, kje se to dogaja, kaj želite narediti?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti