Vprašanje za jerneja (administratorja)

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

6. feb 2020 17:29

Jernej, včeraj sem k mojemu receptu - brezglutenski kruh oddala še nekaj fotografij in me zanima, če bodo dodane ali naj jih ponovno naložim. Lp

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. feb 2020 17:31

Recept shraniš tako, da klikneš na rdeči srček, ki se v tem primeru zapolni (recept je med priljubljenimi). Če klikneš še enkrat se recept izbriše iz priljubljenih.

Srček je v vrstici kjer so še ostale možnosti kam poslati recept (facebook, twitter, tiskalnik, email), če imate pa mobilni telefon lahko recept delite praktično na vse programe, ki omogočajo delitev.

Jernej - urednik kulinarika.net

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12638

6. feb 2020 19:27

  Hvala , Jernej, je že recept v moji beležki, enostavno.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

1. mar 2020 16:47

Jernej, pozdravljen, že dvakrat zapored (oziroma pri komentiranju dveh receptov) v zadnjih dneh se mi je pri pisanju mnenja pod receptom zgodilo, da po objavi mnenja le nekaj hipov kasneje že  nisem mogla več spremeniti mnenja (zatipkala sem se, pa sem želela popraviti napačni vrstni red črk).

Čeprav sem takoj kliknila na opcijo "spremeni", se ni zgodilo nič, zato sem bila prisiljena celoten komentar izbrisati in ga nato ponovno napisati. 

Vem, da je že nekaj časa veljalo, da lahko mnenje spreminjamo le nekaj časa po prvem vnosu, vendar ga zdaj niti v isti minuti nisem mogla popraviti oz. spremeniti.  Zanima pa me, ali je  zdaj spreminjanje mnenja povsem onemogočeno?

Uporabljam stacionarni računalnik, brskalnik Google Chrome.

Vnaprej hvala za odgovor in lep pozdrav!

Katarinči

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 2. mar 2020 17:50

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 800

13. mar 2020 10:48

Ali je kaj narobe z dodajanjem slik na zid?

 

malaga

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. mar 2020 17:31

malaga: Nič ne vidim narobe, sem oddal eno sliko in jo je sprejelo.

Katarinči: Ne morem ponoviti napake zaenkrat, bom poskusil še na drug način.

Jernej - urednik kulinarika.net

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

16. mar 2020 21:08

Ne morem naložit slik iz shrambe, okvirček s puščico se obarva sivo.Niti direktno brez uporabe shrambe. Uporabljam android telefon. Lp

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 16. mar 2020 21:10

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. mar 2020 21:33

Hm, pri meni lepo deluje, poskusi izbrisati keš prosim...

Jernej - urednik kulinarika.net

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

17. mar 2020 8:55

Jernej, očitno so bile težave le včeraj. Danes je uspelo. Hvala.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

17. mar 2020 17:41

Jernej, pozdravljen, zanima me, zakaj na strani RECEPTI pri seznamu najnovejših (k receptom dodanih) fotografij ni več razvidno, kdo je prispeval novo fotografijo oziroma ni vidno uporabniško ime avtorja dodane fotografije?  Pod fotografijo je namreč naveden izključno avtor recepta, ne pa avtor fotografije.

Ko kliknem na  ZADNJE FOTOGRAFIJE >>  ali na VEČ FOTOGRAFIJ RECEPTOV >>, se odpre "Seznam fotografij pri receptih" - vsaj tu se je do zdaj pri posamezni fotografiji videlo, kdo je poslal v bazo novo fotografijo (namesto avtorja recepta je bil še nedavno tu naveden avtor dodane fotografije), zdaj pa tega ni več. 

Če kliknem na dodano fotografijo, me preusmeri na recept. Tudi tu se takoj ne vidi, kdo je avtor nove fotografije, ko se pomikam po traku v galeriji, moram klikniti prav nanjo in jo povečati, da se spodaj (ne vedno!) prikaže majhen bel napis, ki je slabo viden, če je spodnji del slike bel ali v svetlih barvah.

Če želim ugotoviti, kdo je poslal novo fotografijo k receptu, je torej  edina možnost ta, da v galeriji kliknem na povečavo nove fotografije?

Vnaprej hvala za odgovor in prijazen pozdrav, K.

 

Katarinči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti