Vprašanje za jerneja (administratorja)

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. nov 2019 16:20

Jernej, ko berem forum in hočem odgovoriti, mi kaže čudno vrstico, brez možnosti dodajanja fotografije. Najprej je v ločenem okencu znak za lisr papir,a potem možnost boldiranja, poševmne pisave, podčrtavanja in nek S s črto povprek, sledita dve puščici in poševni I z x črko desno spodaj, potem pa znak za dodajanje url naslova in izbira barv. Če skušam označen teks kopirat, mi pkaže le  znak za kopiranje in napis link ctrl K ....

 

Ne morem ti skopirat napisa na pink podlagi, ki se mi pojavi v oknu za pisanje. Ko stisnem x izgine,. a lahko sporočila le pišem, ne morem pa početi nič drugega. Piše pa: najprej je črn trikotnik s klicajem, sledi zapis Failed to initialize plugin: moxienmanager in na konci je še črka x. 

Kaj bi to lahko bilo? 

mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. nov 2019 17:35

Pobriši si keš v brskalniku, naprednu urejevalnik smo nadgradili pred dnevi...

Jernej - urednik kulinarika.net

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

8. nov 2019 18:08

Pozdravljen, Jernej,

imela sem (oziroma imam še vedno) podobne težave kot mamamia.

Prebrala sem tvoj odgovor in sem počistila cache v brskalniku (Google Chrome), vendar še vedno ni mogoče (s)kopirati in nato prilepiti besedila v tem okencu. 

Ko z miško označim del besedila (ali odstavek), ki sem ga napisala tule, nato pa ga želim skopirati in prilepiti na drugo mesto v tem odgovoru, te opcije sploh nimam, odpre se le možnost vstavljanja povezave. Zanima me, ali ne morem več uporabljati opcije copy/paste pri pisanju? Oziroma, kako lahko to naredim?

Vnaprej hvala za odgovor in lp

Posnetek zaslona: 

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. nov 2019 18:55

Označiš besedilo ki ga želiš skopirati, pritisneš CTRL + C, klikneš v urejevalnik in pritisneš CTRL + v (paste). In besedilo se pojavi... Ali ni bilo vedno tako?

Jernej - urednik kulinarika.net

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

8. nov 2019 19:09

jernej je napisal/a:

Označiš besedilo ki ga želiš skopirati, pritisneš CTRL + C, klikneš v urejevalnik in pritisneš CTRL + v (paste). In besedilo se pojavi... Ali ni bilo vedno tako?

Jernej - urednik kulinarika.net

Hvala za  odgovor, Jernej, ampak ne, ni bilo vedno tako, do nedavnega sem to lahko naredila z miško. 

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. nov 2019 19:43

Aha, potem so pa to umaknili v kodi ali pa je napaka v kodi in bodo popravili avtorji modula. Do takrat pa uporabljaj bližnjice prosim CTRL + C in CTRL + V

Jernej - urednik kulinarika.net

vrtnica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 332

23. jan 2020 19:38

Se opravičujem, vem da ste že povedali kje so sedaj oz. kako se sedaj imenujejo naše beležke kjer imam shranjene recepte. Vendar je ne najdem. 

Lepo prosim, če mi jo pomagate najt. Pod kakšnim imenom se sedaj skriva. 

vrtnica

vrtnica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 332

24. jan 2020 6:58

Najlepša hvala :) 

vrtnica

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12637

6. feb 2020 17:20

  Lep pozdrav, Jernej, mene pa zanima, kako lahko sedaj recept shraniš v svojo beležko, nikjer ne vidim sedaj tega, pri receptih. Hvala

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti