Vprašanje za jerneja (administratorja)

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

1. okt 2018 15:00

Pozdravljen Jernej,

 

Zadnje čase ne vidim recepte in slike v čakalni vrsti za objavo ...

SMARTY1

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. okt 2018 15:03

Tega prikaza ni več, ker imamo tudi sponzorirane recepte in druge recepte, ki jih objavljamo s sodelovanji, dolga čakalna vrsta tako ne pomeni več, da vaš recept ne bo objevljen kmalu.

Vaši recepti imajo PREDNOST pri objavi, ne glede na to, koliko drugih receptov čaka na objavo.

Jernej - administrator

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

13. okt 2018 9:28

Jernej, prav lepo pozdravljen, ne morem odpreti svojih albumov, da bi jih uredila, pravzaprav sploh nimam dostopa do njih niti do naloženih fotografij, javlja mi  napako.

Ko kliknem nanje v svojem javnem profilu, se tudi ne prikažejo, temveč me preusmeri sem: https://www.kulinarika.net/fotoalbumi/seznam/ 

Kliknila sem na nekaj naključnih fotografij in albumov drugih uporabnikov, pa se nekateri odprejo, pri nekaterih pa me prav tako preusmeri na seznam vseh fotografij.

Mimogrede, včeraj se vse do večera nisem mogla prijaviti na www.kulinarika.net, tudi spletni iskalniki (Google Chrome, Internet Explorer) niso našli portala https://www.kulinarika.net/recepti/ , zvečer sem uspela priti na KulSlo šele tako, da sem v orodno vrstico ročno vtipkala https://www2.kulinarika.net  - so morda moje včerajšnje težave in nedostopnost foto albumov morda povezane?

Prijeten konec tedna ti želim in prijazen pozdrav! 

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2018 10:24

Hvala za obvestilo, bom pregledal in odpravil napake.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2018 10:41

Zdaj bi moralo vse spet delovati. Nadgrajevali smo module, ki žal, kot kaže, ne delujeo 100% ampak samo 99.9%.

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

13. okt 2018 12:41

Hvala, Jernej , zdaj lahko odprem albume v svoji kulinariki in v svojem javnem profilu, le nekaj se še dogaja - ko kliknem na svoj  album Moje fotke na Zidu :)  https://www.kulinarika.net/fotoalbumi/album/3n0u35n9yg11  v javnem profilu, se zgoraj v delovni vrstici kako kot prej prikaže ime albuma:

domov » foto albumi » foto album: Moje fotke na Zidu :) ,

ko pa ga odprem za urejanje v svoji kulinariki , se pa v delovni vrstici prikaže takole:

domov » moja kulinarika » foto albumi » en foto album

ne glede na to, kateri album odprem (skratka, brez imena albuma).

Morda se motim, ampak zdi se mi, da se je prej vedno prikazalo ime odprtega albuma.

Še enkrat hvala in lp, 

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2018 12:46

Hm, to pa nisem nič spreminjal, bom pa pogledal.

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

16. okt 2018 19:11

Jernej, opažam, da v sistemu nekaj ne deluje pravilno. Npr. oseba xy je komentirala na zidu npr. danes,  na njenemu javnemu profilu pa piše, da ni bila prijavljena že nekaj dni.  Lp, trixi

Kje je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 16. okt 2018 22:28

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. okt 2018 23:44

Hvala, bom pogledal, sistem aktivnosti torej naj bi nagajal.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2018 12:52

Trixi: Vse deluje v redu, članica, ki si mi jo omenila, uporablja našo mobilno aplikacijo za komentiranje na zidu, torej dejansko ni obiskala naše spletne strani ;-) Aplikacija pa ne beleži obiska kot spletna stran. Tako da kar zadeva zid je možno, da komentira tudi nekdo, ki ne obišče spletne strani.

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti