Vprašanje za jerneja (administratorja)

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

20. jun 2017 21:13

Ja,  to bo to Babka, kolektivna kazen , prov , ampak zakaj zmeraj dobri gor plačajo ?? 

hedonist

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

20. jun 2017 21:23

Dragi moj prijatelj , to si in iskreno to tudi mislim . Je že tako v tej naši ljubi deželici !!! Enkrat nam bo že kapnilo, da boljš skoz prideš če............

No, kaj pa moja kapica??? Kmalu jo bom rabila 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

21. jun 2017 10:53

 No očitno imam tudi jaz kazen: sem zdele napisal nekaj postov na zid, pa mi jih ne objavi tako da se opravičujem vsem, ki pričakujete moj odgovor :)

hedonist

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

21. jun 2017 10:55

Se opravičujem, zdej pa dela in je objavljeno :)

hedonist

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. jul 2017 11:31

Pozdravljen Jernej!

Že kakšen dober teden se mi dogaja na Zidu, da ko kaj napišem in želim oddati, torej pritisnem enter, mi ne "prime", moram iti ven in ponovno nazaj na Zid, takrat pa je post sprejet. Upam, da si razumel, ker sem res malo čudno napisala.  

 

naor

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. jul 2017 14:45

Bomo videli, če je zdaj kaj bolje... Sporočite prosim.

Pa raje uporabljajte spletno stran kot aplikacijo, aplikacija je trenutno zastarela in v glavnem nepotrebna, ko imamo mobilno različico strani.

Jernej - administrator kulinarika.net

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. jul 2017 15:57

Ja, odlično, dela kot prej. Hvala.

 

naor

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. jul 2017 16:05

Super. Push notifikacije na mobilnih telefonih preko aplikacije ne delujejo več. S to aplikacijo morda tudi ne bodo več... Žal.

Jernej - administrator kulinarika.net

Joze_K  

član od: 25.8.2017

sporočila: 7

25. avg 2017 18:12

LP,

vprašanje: rubrika Moji recepti....

a je možno vpisovati svoje recepte na način, da niso objavljeni med vsemi recepti, ampak, da ostanejo privat?

Zakaj: hčerka se uči kuhati... in si piševa recepte po prvi kuhi v mikro detajle in prilagojene na našo opremo

... vzami lonec 2L črni, natoči ga na polovico. Postavi na sprednjo levo ploščo (vklopi jo na 1,5 - 3 je obrati).

Vzami česen, ga olupi, nasekljaj na drobno. Med tem zmanjšaj ploščo na 1, dodaj 3 ščepce soli ali pol male čajne žličke,....

 

optimalna bi bila možnost, da si človek naredi knjižnico lastnih - privatnih - receptov

Nenazadnje tako otroka tudi navadiš na Kulinariko.net

 

Mogoče ta možnost celo kje je, vendar je jaz ne najdem (glede na to da uporabljam kulinariko že ogromno let, sem pa bolj osnovne sorte kuhar, in ni česar takega kar bi lahko dodal kar vse te mojstrice in mojstri že niso naredili - baza receptov je velikanska in zelo zanimiva)

 

skratka - upam, da sem razumljiv... recepte črpava iz teh strani, ampak jih mikrodetajlirava, ... za njo, za njeno razumevanje

Joze_K

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. avg 2017 21:40

Vsakemu receptu lahko dodate lastno zabeležko, ki je vidna le vam. Ko je recept v vaši belezki, mu lahko dodate svojo zabeležko, kamor lahko napišete karkoli in bo vidno le vam.

Jernej - administrator kulinarika.net

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti