Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. feb 2017 1:54

Tako je, dobro premisliš, ker je odločitev nepovratna in mi pišeš na zasebno sporočilo, če se odločiš.

Jernej - administrator kulinarika.net

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

9. feb 2017 10:58

Živjo Jernej,

nova sporočila v forumih vedno prebiram z uporabo 'skakačev'. Kliknem, odpre se najstarejše neprebrano sporočilo, preberem prvih par besed in potem 'pade dol' vrstica za iskanje po ključnih besedah in prekrije prvo vrstico sporočila. Malo mi kravžlja živce... Bi se dalo spremenit? To se dogaja na računalniku (IE, Chrome); mislim, da na telefonu ne. 

Hvala in lp

borka7

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. feb 2017 11:09

Tega ne bi smelo biti, zgornja roletka se pojavi le, če drsnik pomikaš na gor (torej da se stran pomika dol). Ko sporočilo odpreš in drsnika ne premikaš, tega okna ni, sem preskusil na IE in Chrome pravkar. Šele ko se pomikaš dol potem pade orodna vrstica.

Jernej - administrator kulinarika.net

Sweetness Bakery  

član od: 28.8.2013

sporočila: 225

9. feb 2017 19:39

Jaz preko iPada še vedno ne morem komentirati fotk na zidu. S telefonom in računalnikkm ni problema. Vse je brskalnik Safari. 

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

9. feb 2017 20:06

Jaz preko Safarija na ipadu komentiram brez problema!

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. feb 2017 20:30

Sem preskusil na iPhone zdajle (Safari), komentiranje brez problemov.

Jernej - administrator kulinarika.net

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

10. feb 2017 11:40

jernej je napisal/a:

Tega ne bi smelo biti, zgornja roletka se pojavi le, če drsnik pomikaš na gor (torej da se stran pomika dol). Ko sporočilo odpreš in drsnika ne premikaš, tega okna ni, sem preskusil na IE in Chrome pravkar. Šele ko se pomikaš dol potem pade orodna vrstica.

Jernej - administrator kulinarika.net

 Hm, meni dela na dveh računalnikih tako, kot sem napisala zgoraj - brez pomikanja kamorkoli...

borka7

Sweetness Bakery  

član od: 28.8.2013

sporočila: 225

10. feb 2017 21:08

jernej je napisal/a:

Sem preskusil na iPhone zdajle (Safari), komentiranje brez problemov.

Jernej - administrator kulinarika.net

 Jernej, saj pravim, da na iPhonu in tudi Macu gre. Ne gre pa preko tablice iPad-a. Enostavno na tipkovnici tipka za potrditev pomika vrstico samo nižje dol. Lahko napišem besedilo, vendar ne morem potrditi, ker se pomakne prazna vrstica vedno nižje! 

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

10. feb 2017 21:46

Jernej, pozdravljen, uporabljam google chrome, v tem trenutku imam ogromno težav: - ne deluje zid: ko kliknem, se ne odpre ne zid kot celota niti posamezne objavljene fotografije; - ko kliknem na svoje uporabniško ime (moja kulinarika), se ne zgodi nič; - ne morem pogledati posameznih fotografij v tujih in svojih) albumih: pri receptih niso vidne slike (ne glavna ne tiste v galeriji); - nad okvirjem (ko pišem tale komentar) ni več orodne vrstice; - ko kliknem na smeškote, se odpre prazno okno, vpisšem jih lahko samo ročno: - če hočem citirati komentar, se pojavi v obliki zmešnjave znakov; - na tej strani ne vidim nobenih srčkov - kje naj bi bili? Ima še kdo, ki uporablja google chrome, morda podobne težave? Nedolgo nazaj (pred slabo uro) nisem imela nobenih težav. Vnaprej hvala za pomoč in lp
Katarinči

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

10. feb 2017 21:47

Katarinči je napisal/a:
Jernej, pozdravljen, uporabljam google chrome, v tem trenutku imam ogromno težav: - ne deluje zid: ko kliknem, se ne odpre ne zid kot celota niti posamezne objavljene fotografije; - ko kliknem na svoje uporabniško ime (moja kulinarika), se ne zgodi nič; - ne morem pogledati posameznih fotografij v tujih in svojih) albumih: pri receptih niso vidne slike (ne glavna ne tiste v galeriji); - nad okvirjem (ko pišem tale komentar) ni več orodne vrstice; - ko kliknem na smeškote, se odpre prazno okno, vpisšem jih lahko samo ročno: - če hočem citirati komentar, se pojavi v obliki zmešnjave znakov; - na tej strani ne vidim nobenih srčkov - kje naj bi bili? Ima še kdo, ki uporablja google chrome, morda podobne težave? Nedolgo nazaj (pred slabo uro) nisem imela nobenih težav. Vnaprej hvala za pomoč in lp
Katarinči

 

Vidim, da so se izgubili tudi odstavki, ki sem jih naredila pri pisanju citiranega sporočila

Katarinči
11.02.2017 Danes pa vse deluje,kakor je treba. Hvala!
 

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 11. 2017 14:24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti