Vprašanje za jerneja (administratorja)

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

tema odprta - 9. nov 2006 15:00 | ogledi: 151.304 | odgovori: 2.435

Misliš avatarček? Na levi na stebru pod up. imenom piše NASTAVITVE. Klikneš in imaš tam polje za naložiti fotografijo avatarčka.

- administrator

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

9. nov 2006 15:10

tudi meni že tri dni. buča

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. nov 2006 15:12

Ne vem kaj morate narediti ker ste povedali premalo podatkov, da bi lahko vedel, zakaj vam ne dela. Na klepetu dnevno videvam uporabnike tako da... res ne vem. Kaj pa se zgodi ko kliknete na klepet? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

9. nov 2006 15:23

ko pritisnem na klepetalnico ,se na hitro prikaže okenček in se takoj vrne v prejšnji položaj. SINEJA

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

9. nov 2006 15:32

tudi meni se dogaja enakio. Okenček vidim samo sekundo. Preden pa je prišlo do tega sem imela en dan, mislim, da je bila sobota ali pa petek 20 cm dolgo ime namesto samo buča. buča

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

9. nov 2006 15:59

vceraj je mene nekajkrat vrglo na stran jernejevega podjetja namesto na kulinariko, nekajkrat pa je bilo kar vse "UNAVAILABLE". bolj za salo kot zares: planet merkur je trenutno retrograden. vsakic, ko je retrograden, se z vsemi tehnicnimi stvarmi dogajajo zelo cudne stvari. kot na primer popolni elektricni mrk v nemciji in franciji in seveda tudi kot to, kar se dogaja z naso ljubo kulinariko. tako o tem astrolosko podkovani. jaz pa dodajam, da bom scasoma se zacela verjeti, ker se vsakic, ko je ta sment retrograden dogajajo zares hecne stvari! fresh

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. nov 2006 16:00

ZDaj je zaščita pred tem, da bi "duhci" hodili na klepet. Morda niste več prijavljena takrat ko kliknete klepet... Težave so bile s tistimi ki imate šumnike v up. imenu zato sem preizkusil tudi svoj drugi račun festivalček in sem brez težav prišel na klepet. Kot festivalček nimam nobenega posebnega statusa, tako da res ne vem v čem je težava. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. nov 2006 16:00

Kaj je to retrograden?? jasna

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. nov 2006 16:02

fresh je napisal/a:
vceraj je mene nekajkrat vrglo na stran jernejevega podjetja namesto na kulinariko, nekajkrat pa je bilo kar vse "UNAVAILABLE". bolj za salo kot zares: planet merkur je trenutno retrograden. vsakic, ko je retrograden, se z vsemi tehnicnimi stvarmi dogajajo zelo cudne stvari. kot na primer popolni elektricni mrk v nemciji in franciji in seveda tudi kot to, kar se dogaja z naso ljubo kulinariko. tako o tem astrolosko podkovani. jaz pa dodajam, da bom scasoma se zacela verjeti, ker se vsakic, ko je ta sment retrograden dogajajo zares hecne stvari! fresh
O planetu Merkurju ne vem nič, strežnik pa nam res nagaja od včeraj zelo. Samo dvomim da ima kakšen planet kaj pri tem. Morda Planet zemlja. Konec meseca se spet selimo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

9. nov 2006 16:05

Jasna, pravzaprav nimam pojma. Bolj za salo sem dodala, ker me vedno na to opozarja prijateljica astrologinja. Mislim pa, da se nekako planet giblje nazaj ali nekaj podobnega. Jenej, ! fresh

špelca marelca  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

10. nov 2006 12:04

Kaj že komu od vas dela klepetalnica. Meni še vedno ne!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti