Vprašanje za jerneja (administratorja)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. apr 2009 21:45

tumpika, bo treba Plus Paket, pa bodo puščice...............................

rimljanka - zasebno mnenje

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

26. apr 2009 22:40

V zadnji nagradni igri sem dobila nagrado, pa nikjer ne najdem nobenih podatkov kaj je nagrada.

Aki

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

26. apr 2009 22:51

Jernej,najbolj počasi mi odpira iz portala,prikaz od zadnjega brisanja in recepti.Sem pa sedaj opazila ,da mi  hitro odpre fotoalbume in forum ,če kliknem iz portala.Se zgleda popravlja,bomo videli kaj bo jutri.

 

lp goga

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. apr 2009 0:11

jernej je napisal/a:

gogad: Kot sem opazil se to dogaja le na novem Firefoxu 3.0.9, ki pa je na žalost se sam namestil vsem... Ker si Plusek, lahko morda nekaj poskusiš? Ali lahko izključiš httpool oglase v nastavitvah in sporočiš če je kaj bolje?

Ker res ni nobenega razloga, da bi se odpiralo počasneje, bazo sem precej pohitril, strežnik je isti (torej ista povezava), res da je več grafike, ki pa ostane v "kešu" v vašem računalniku in se ne odpira vedno znova.

Daj lepo prosim izključi httpool oglase in poročaj če je sprememba.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

 

 

Ojoj, kako se pa to naredi?

Vanja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. apr 2009 2:04

Vanja, tiste oglase lahko izklopiš tako, da greš na "nastavitve" (levi stolpec čisto na dnu, pod tvojim uporabniškim imenom in pod točko 2 (nastavitve Plus paketa) odkljukaš tisto, kar hočeš, da se ti prikazuje - Httpool pač ne odkljukaš.

Jaz jih imam tudi izklopljene (ker mi gredo na živce), in mi Firefox prav lepo hitro odpira strani ne glede na to, ali so izklopljeni ali ne. Sem prav malo prej preizkusila obe varianti in ne opazim razlike.

Mojca

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. apr 2009 6:19

Tudi meni je odpiralo počasi ( firefox), ko se izklopijo oglasi res gre hitro ( malo prej preizkusil ).

ežoj

Ma kaj pa vem? Spet vključil oglase, pa se mi zdi, da ni sprememb!

Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 27. 2009 06:26

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. apr 2009 13:55

mamaF je napisal/a:

Vanja, tiste oglase lahko izklopiš tako, da greš na "nastavitve" (levi stolpec čisto na dnu, pod tvojim uporabniškim imenom in pod točko 2 (nastavitve Plus paketa) odkljukaš tisto, kar hočeš, da se ti prikazuje - Httpool pač ne odkljukaš.

Jaz jih imam tudi izklopljene (ker mi gredo na živce), in mi Firefox prav lepo hitro odpira strani ne glede na to, ali so izklopljeni ali ne. Sem prav malo prej preizkusila obe varianti in ne opazim razlike.

Mojca

 

Oh, hvala. Zdaj gre pa res hitro.

Vanja

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

27. apr 2009 22:28

Jernej takole mi napiše:PRIŠLO JE DO NAPAKE ŽELENA STRAN ŽAL NE OBSTAJA.ADMINISTRATOR JE ŽE OBVEŠČEN O NAPAKI I IN JO BO SKUŠAL ČIMPREJ POPRAVITI PROSIM, DA NADALJUJETE NA PORTAL Potem pa kliknem na portal pa se mi odpre.Na desni strani te zgodbe pa je slika kuharja,ki hiti obračat kuhalnico. BISERKA55

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. apr 2009 8:17

Kaj si pa želela odpreti, da ti je to napisalo?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

28. apr 2009 8:20

Meni se je tudi dvakrat zgodilo, da sem odprla temo, ko pa sem kliknila na "Odpošljite", pa je pisalo, da je prišlo do napake in da je administrator obveščen o napaki. Temi sta se sicer pojavili, vendar obe v Stranskem tiru. Čudno. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti