Okrepčevalniva cveta (maribor)

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

tema odprta - 9. nov 2006 12:28 | ogledi: 1.642 | odgovori: 2

Za tiste, ki poznate: priporočam se za mnenja, izkušnje in podobno. Gre za tisto reč, ki v dopoldanskem času nudi malice na lokaciji Štajerskega avtodoma (Jadranska), sicer pa so menda znani tudi po prirejanju zasebnih praznovanj (abrahami, ohceti itd). Zanima me seveda ta drugi del njihove dejavnosti.

Hvala, Davor

Sporočilo uredniku: Spoštovani Jernej, upam, da s tem vprašanjem ne kršim občih pravil lepega obnašanja na vašem in našem kulinaričnem forumu. Iščem pač ustrezen prostor za praznovanje in želim spoznati več mnenj.

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

9. nov 2006 13:52

Ne gre to bolj za Nigradovo kuhinjo? titta

Gajuska  

član od: 5.11.2004

sporočila: 81

9. nov 2006 14:57

Jaz sem bila tam na prijateljičini poroki. Hrana je bila ok, postrežba je prav tako bila ok (glede na to, koliko nas je bilo, so bili precej hitri). Vse se lahko dogovoriš... od dekoracije prostora (sam ali oni), shranijo ti tudi torto, lahko imaš svojo pijačo, nisi časovno omejen... Skratka, tako je bilo, vsaj pred dvema letoma. Sicer pa so tudi kar ugodni. Gajuska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti