Penina

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

9. nov 2006 18:19

saj ne bi odgovarjala, če ne bi napisala zadnjega stavka. Preberi svoje drugo sporočilo - "ta obsodba ni korektna" kaj si lahko pod tem predstavljam po tvoje? Po moje samo to, da je nekorektno (žaljivo) že samo omeniti, da nekdo "dela" penino v cisterni. Napisala si celo "obsodba". Po moje nisi bila dvoumna. Ves moj odgovor se je nanašal samo na to. Če boš še enkrat prebrala svoje in moje, boš (če boš poštena) videla, da me po nestrpnosti prekašaš. Če bom vedela odgovor, bom odgovorila komu tudi v bodoče. Morda celo tebi. Lisa

kresimir  

član od: 25.1.2002

sporočila: 180

12. nov 2006 9:15

Pozdravljeni Pravi odgovor na to vprašanje je dala proxima. Sicer pa se ime Šampanjec sme uporabljati samo za vina pridelana v dolini šampanja v franciji kjer je to ime tudi zaščiteno. Vsem ostalim je dana možnost uporabe drugih imen (penina, peneče se vino ...) Izziv v pridelavi po Šampanjski metodi (zorenje v steklenicah) je prav tem, da je vsaka steklenica izziv za sebe! Pridelava po metodi Šarmat (zorenje vina v cisternah ) pa nam nudi veliko količino vina ki je nato vstekleničena. Ime biser pa je vino z umetno dodanim CO2. krešimir

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

12. nov 2006 10:17

Trikrat sem prebrala odgovor od proxime, ampak se mi res ne zdi, da bi bila katerakoli vina žalila in govorila o njih kot o manjvrednih. Sem se pa poleg njenega pisanja marsikaj naučila , prav tako iz lisinega. Lisa, mislim, da si le bila malo "prestroga", pa brez zamere! Anja

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

14. nov 2006 12:15

želim popraviti proximo nemški izraz sekt je ekvivalentno naši penini. penečemu vinu, torej tisti manjvredni umetni varianti naj bi nemci rekli schaumwein.

ssasha  

član od: 17.11.2017

sporočila: 16

16. mar 2019 19:07

Trenutno mi najbolje steče polsladek Ljutomečan =) Nimam pojma, ali je peneče vino al je penina, je pa dober. LP ^^

ssasha

Sporočilo je spremenil(a) ssasha dne 16. mar 2019 19:08

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti