Sesanje prsta!

mansaj  

član od: 23.12.2003

sporočila: 478

8. nov 2006 17:21

tudi jaz si mislim tako, vendar me je vseeno strah kaj bo z zobmi in pa seveda z govorom, saj je to bojda najtežja napaka govora in so tudi vaje zelo zahtevne in mučne...upam, da nama uspe vse poštimati¨! jasna

darja 2  

član od: 30.10.2006

sporočila: 22

8. nov 2006 18:17

Seveda se bo vse poštimalo, malo truda pa bo. Prstek je pa ena taka lepa tolažba in verjamem, da se ga je težko odvadit. Pa bo šlo boš videla LP darja 2

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. nov 2006 18:36

Če še dodam - sin ni nikdar imel ne dude, niti ni sesal prstka. Je pa do četrtega razreda osnovne šole zjutraj in zvečer (v tem primeru že po pranju zob) vlekel steklenico SLADKANEGA čokolina (in z njo v ustih zaspal). Zobje pa - vzorčni. Pri 21 letih ima eno samo plombo, nobene poškodovane sklenine, skratka - kot bi ravnali po vseh pravilih. Kaj jaz vem, to navajam v tolažbo, da je pač vse možno in da univerzalnega pravila ni. MAmamia mamamia

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

8. nov 2006 19:30

Kot je bilo svetovano v februarskem forumu na to temo, sem kupila Mavala stop. Sinu je bilo po namazu tako slabo, da je bruhal in to je nanj psihično tako vplivalo, da je le še naslednji dan nekajkrat poskušal sesati palec, pa sem mu stekleničko samo pokazala in je nehal, čez nekaj dni pa je to popolnoma prenehal. Tako da smo v bistvu namazali samo enkrat in je delovalo.

uharica  

član od: 20.12.2004

sporočila: 137

8. nov 2006 20:02

No, glede dlesni in zob. Moj sin (2 leti) ima dudo malo več kot eno leto, ima jo bolj ali manj samo, da zaspi in ko je utrujen. Seveda smo kupovali "anatomske" dude in - če verjamete ali ne - ima odprti griz! In še informacija: zobozdravnica je rekla, da Aventove dude nikakor niso v redu, le Nukove so kolikor toliko. Razlog: Nukove so "speštane", široke, Aventove pa so predebele. Sicer pa se strinjam z vsemi, ki ste mnenja, da ne prsta ne dude ne moreš na silo vzet (tudi naša zobozdravnica je to rekla). Veliko uspeha pri odvajanju! uharica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti