Recepti z navadnim jogurtom?

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

tema odprta - 7. nov 2006 13:03 | ogledi: 5.646 | odgovori: 6

Ojla!

Če ima katera kak fin recept z navadnim jogurtom bi ga bila zelo vesela.

Lp iz Prekmurja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

7. nov 2006 13:19

Kakršna koli polivka za solate ali za kuhan krompir, za kreme za kakšne lahke torte, mešan s skuto in zelišči, z veliko sadja kot zajtrk, večerja ali malica....Mamamia mamamia

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

7. nov 2006 13:27

Pozdravljena . Nisi napisala ali želiš recept za sladico ali kaj drugega. Jaz imam recept za LANGAŠ. Potrebuješ: 1 kg moke 4 dkg kvasa (daš v sladkano mleko ) 2 navadna jogurta 2 jajci, sol, 1 pecilni Kvas pustiš vzhajati, vzhajanega daš k moki, primešaš jajaca, sol in pecilni. Vse skupaj zamesiš in narediš kupčke, katere pusti vhajati približno 20 minut. Potem vsak kupček razvlečeš (v roki) in daš v vroče olje. Ocrvreš na vsaki strani . Gre zelo hitro. p. s. Jaz delam samo iz polovice mase , ker smo štirje in dobim okrog 6-7 kučkov. dober tek, še ena Prekmurka Stanej Če pa želiš recept za pecivo jih imaš nekaj na forumu npr . jogurtova pita. STANEJ

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

7. nov 2006 15:29

Ali pa miške, z jabolkom ali brez..... ANJA

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. nov 2006 17:10

Tudi ta je dober: 2 jajca ,1 navadni jogurt,1 jogurtov lonček sladkorja, 2 jogurtova lončka moke, pol jog, lonček olja, 1 pecilni 1 vanilni. Vse sestavine zmešaj i zlji v namaščen pekač, po vrhu pa zloži sadje po želji ( jabolka, marelice, višnje itd....) Veš kako se imenuje ta kolač? Tik tak, jaz delam samo taka peciva. Poskusi ne bo ti žal, je dobro. lp Pa dober tek! Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti